שירותי קידום אתרים בגוגל מוצעים על ידי מספר רב של חברות קידום אתרים. ישנם חברות קידום אתרים שיודעות מה הן עושות ומייצרות הצלחות כבירות עבור לקוחותיהם ויש חברות שפשוט לא עושות כמעט כלום כדי לקדם את לקוחותיהם. בעצם, כיום קידום אתרים דומה מאוד למוסך לרכב, הלקוחות לא באמת יודעים מה מקדמי האתרים עושים עבורם..

מצב זה יוצר לא מעט בעיות. במקרים רבים, מקדמי האתרים עובדים מספר חודשים בתחילת הדרך אך אז לא עושים כמעט כלום למשך שנים רבות ולכן האתר עומד במקומו. אם גם אתם משלמים על קידום אתרים אך לא רואים תוצאות, השירות שלנו הוא מה שאתם מחפשים ועל כך נסביר כעת!

קידום אתרים – הדור החדש!

כאשר מדברים על קידום אתרים, מתייחסים לשיטות להערים על מנועי החיפוש בתצורות שונות. אבל, זו כבר חשיבה מיושנת בעידן של בינה מלאכותית. כבר לא ניתן “לעבוד” על גוגל כבעבר.

מה שכן ניתן לעשות זה לעבוד יד ביד עם מנועי החיפוש ולעשות זאת בחכמה. קידום אתרים 2.0 מבוסס כל כולו על אסטרטגיה מגובה בהוראות של מנועי החיפוש בעצמן. כלומר, נדרשת עבודה קשה וסזיפית ללא קיצורי דרך עדי להגיע ליעד המבוקש ולראש תוצאות החיפוש בביטויים הרלוונטיים.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יש מגוון יתרונות לקידום אתרים 2.0:

קידום אתרים אורגני שנעשה בשיטה שלנו מכיל כמה יתרונות מובנים שפשוט אין בשיטות האחרות,

  • קידום שעובד טוב יותר מכל שיטה אחרת!
  • אין חשש לפגיעה מעדכונים תכופים של גוגל!
  • הלקוח (אתם) תמיד יודעים מה נעשה בפועל!

נסביר,

קידום אתרים 2.0 מבוסס על יצירת ערך אמיתי לגולשים. תמורה הולמת לכניסתם לאתר שלנו, אנחנו מפענחים את הצרכים של קהלי היעד של העסק כדי לשרת אותם טוב יותר מכל יתר המתחרים!!

זאת נעשה על בסיס מחקר קהל יעד, מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח גם יחד. נעשה זאת מחדש כל מספר שבועות כדי להימצא בשיפור מתמיד הן ביחס למתחרים והן ביחס לעצמנו.

איך עובד קידום אורגני 2.0?

קידום אתרים 2.0 כולל בעיקרו שלושה מרכיבים עיקריים שגם די פשוטים להבנה:

  1. אופטימיזציה למערכת, עיצוב ותוכן האתר.
  2. יצירת תוכן חדש על בסיס קבוע עבור האתר.
  3. מינוף שיתופי פעולה עם עסקים משלימים.

כאשר היעד שלנו להתמקד בתוכן איכותי, רלוונטי ועדכני אשר הנם בבסיס שיקולי אלגוריתם החיפוש.

בשלב ראשון מניחים את עבודות התשתית לקידום האתר. תשתית זו מבוססת על שיפור מהותי של אתר האינטרנט כך שהאתר יעניק חוויה טובה ומשמעותית יותר מיתר המתחרים בקטגוריה.

בשלב שני, מתחילים ביצירה של סדרה ארוכה של תכנים בהתאמה מלאה לצרכיהם של קהלי היעד של האתר. כן. תוכן על בסיס שבועי במינימום. שכל מטרתו להעניק ערך אמיתי ללקוחות פוטנציאליים המחפשים את מה שיש לעסק להציע.

בשלב שלישי, מתחילים לייצר קישורים נכנסים לאתר באיכות טובה (משותפים טבעיים ומאתרי מיינסטרים בלבד) וזאת מתוך תכנים איכותיים וחדשים שיועלו באתרי העסקים המשלימים ואשר ערכן לגולשים גבוהה בוודאות.

וחוזרים על התהליך פעם אחר פעם עד להשגת המיקומים הרצויים בגוגל.

איך קידום אתרים 2.0 ברור יותר ללקוח?

קידום אתרים בצורה נכונה כולל את אחסון האתר, תחזוקת האתר, אופטימיזציה לאתר, ניהול תוכן האתר, יצירת תוכן לאתר, ניהול קמפיינים משלימים לאתר. כלל הפעולות הללו יחד נעשות תוך קבלת אישור מחדש בכל פעם מהלקוח.

כלומר, הלקוח קורא ומאשר כל כתבה שנכתבה עבורו, כל שינוי מבני ואו עיצובי באתר שלו, כל תוכן במקורות חיצוניים המובילים אליו. במילים אחרות, מקדם האתרים עומד בקשר עם הלקוח מספר פעמים מידי שבוע! כן, קשר רציף אשר מבהיר ללקוח שמישהו באמת עובד קשה עבורו ושהפירות של ההשקעה מוחשיים בהחלט עבורו ועבור לקוחותיו.

כמה עולה קידום אתרים 2.0?

על אף כל האמור, קידום אתרים 2.0 אינו יקר יותר מקידום אתרים רגיל שמושתת ברובו רק על בניית קישורים ועריכת ערכי קידום בכותרות ותיאורים. זאת, משום ובשיטה זו, הצדדים עובדים יחד כדי להשיג את היעדים המבוקשים. אך כן יש צורך בתקציבים נוספים לטובת רכש מדיה ואו פעולות שיווק נוספים במידת הצורך ובהתאמה אישית לכל לקוח.

הערכת מחיר לקידום אתרים 2.0:

  • עלות קידום אתרים 2.0: 1,800-4,800 ש”ח לחודש.

רוב הלקוחות נדרשים לרף התחתון של השירות, חברות גדולות לעתים נדרשות ליותר ולכן העלויות יכולות להאמיר בהתאמה.

לסיכום,

קידום אתרים רגיל לא עובד לכם? רוצים להרגיש את העבודה של מקדם האתרים על בסיס קבוע? מחפשים שיטה לעקוף את המתחרים בסיבוב? פנו אלינו שנבחן את היכולת שלנו לבנות עבורכם אסטרטגיה לקידום אורגני של האתר ונצא לדרך!!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!