ניהול אתרי קטלוג - הדרכה מול קטלוג

ניהול אתרי קטלוג עבור חברות ייבוא, מפעלים ורשתות קמעונאיות

יש לכם אתר קטלוג עבור העסק אך אתם לא מוצאים זמן לעדכן בו את המוצרים/מחירים/מלאים? שירותי ניהול לאתרי קטלוג הנו בדיוק מה שאתם מחפשים. אנו דואגים לכך שהאתר שלכם מעודכן באופן מידי בכל שינוי ומעודכן ואתם יכולים להישען אחורה וליהנות משקט נפשי ולהתעסק במה שחשוב באמת. על השירות, במאמר זה.

ניהול אתרי קטלוג

אתרי אינטרנט נחלקים לקטגוריות שונות. בתוך קטגוריית החנויות המקוונות יש תת קטגוריה אשר תופס נתח שוק גדול במיוחד והוא כמובן כל עולם אתרי הקטלוג. מדובר באתרים אשר כוללים עמודי מוצר בדומה לאתרי מכירות אך באתרים אלו אין ברוב המקרים מחירים ואין אפשרות לרכישה און ליין.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  כאשר אנו נשכרים לנהל אתרי קטלוג, עלינו ללמוד את צורכי הלקוח ולהבין מה ברצונו להעביר לקהל הגולשים באתר. זאת משום ואתרי קטלוג משמשים כפנים עבור חברות ייבוא, מפעלים ונותני שירותים עבור הלקוחות העסקיים והפרטיים שרוכשים או צפויים לרכוש מהם את המוצרים.

  לכן, הדגשים באתר קטלוג שונים מאתרי מכירות או אתרי תדמית:

  • שימת דגש על פירוט נרחב ומדויק לכל מוצר ומוצר.
  • שימוש בתמונות גדולות ואיכותיות להצגת כל מוצר ומוצר.
  • היעזרות בכלי הצגה של קבצי PDF ומדריכים שונים.
  • מתן גישה להזמנות מצד לקוחות בטופס הזמנה מקוון.
  • הענקת שירות לקוחות הכולל שו"ת ואזור תמיכה באתר.

  איך אנחנו מנהלים אתר קטלוגי?

  ניהול אתר קטלוגי מבוסס על קשר טוב עם הלקוח. על הלקוח להעביר לנו עדכון על כל החלטה ואו מוצר חדש באמצעות הדוא"ל. אנו בתורנו דואגים להציג את המוצר בצורה הטובה והמשכנעת ביותר הן למשתמשים והן למנועי החיפוש בכדי המוצר החדש יעלה במיקום גבוהה בתוצאות החיפוש תחת ביטויי מפתח שונים.

  ניהול אתר קטלוגי מחייב אותנו לעבוד עם כלים שונים שיאפשרו לנו להציג תמונות גדולות ואיכותיות אך במשקל נמוך ובטעינה מהירה במחשב ובמכשירי הסלולרי. עלינו להציג קישורים נוחים להסברים מורחבים בקבצי PDF או WORD בכדי שהלקוחות יוכלו לקבל את מלוא הפרטים לפני שהם מרימים טלפון ואו משאירים טופס פניה באתר.

  חברות יבואניות, מפעלים ורשתות קמעוניות לעתים דורשים סביבה נוחה לשירות ותמיכה עבור הלקוחות שכבר רכשו או מתכננים לרכוש את המוצרים שאנו מציגים באתר. לכן, עלינו להקים סביבת תקשורת שדרכה נוכל לענות על מרבית השאלות במידי ועל היתר תוך סינון מוקפד של הפניות לגורמים הרלוונטיים.

  כמה עולה לנהל אתר קטלוגי?

  ניהול אתר קטלוגי אינו זול מניהול אתר מכירות סטנדרטי. זה נכון שאין סל קניות ומכירות בפועל, אך עלינו להשקיע את המאמצים שחסכנו במקומות אחרים שדורשים מאמצים לא פחותים. עלות ניהול אתר קטלוגי משתנה מלקוח ללקוח בהתאם למספר הפריטים באתר, סוג מערכת האתר וכמובן סך השעות שיידרשו מידי חודש בכדי לשמור על האתר עדכני ורלוונטי.

  מעוניינים בשירותי ניהול לאתר קטלוג? פנו אלינו להתייעצות ללא עלות וללא התחייבות ונשמח לעזור לכם ככל שיידרש.


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *