ניהול דיגיטל - מחשבים ומכשירים

ניהול דיגיטל – ניהול אתרי האינטרנט והעמודים העסקיים עבור חברות

אחד התחומים הכי מתפתחים כיום הנו כל תחום הדיגיטל. המעבר של הקמעונאים לאינטרנט יחס עם שימוש גובר והולך של רוכשים פוטנציאליים בכלי דיגיטל כדי להתרשם ולבחור מהיכן לקנות את המוצרים שלהם גורם לכך שהפעילות הדיגיטלית לא פחות חשובה מזו הפיזית.

ניהול דיגיטל לחברות

למנהלי שיווק בחברות יש הרבה מאוד עבודה ולחץ אדיר על ראשם. עליהם להיערך לאירועים, חגים, מבצעים ובמקביל לבנות ולממש אסטרטגיה ארוכת טווח לשיפור הביצועים במסגרת תקציב מוגבל מראשיתו. כך, מנהלי שיווק רבים מגלים שהשמיכה קצרה מידי ושאם משקיעים בעולם הפיזי, אין מספיק לעולם הדיגיטלי וכך גם להיפך.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


כתוצאה מכך, מנהלי שיווק רבים מחפשים פתרונות יצירתיים שיאפשרו להם לערב בין העולמות גם יחד כך שהדיגיטל משפיע על הפיזי והפיזי משפיע על הדיגיטל והתקציבים מנוצלים בחכמה לשביעות רצונם של בעלי החברה.

כך לדוגמה, בחברות רבות האתר המקוון אינו בהכרח משיג תוצאות מרשימות אך משמש בקטלוג וככלי שיווקי עבור החנויות הפיזיות. במקרים רבים מוצעים לגולשים הנחות ייחודית בחנות לגולשי האינטרנט. במקביל, בחנויות מוצעים קופונים לשימוש ראשוני אונליין וזאת כדי למקסם את הקשר עם הלקוחות.

איך מקלים על העומס בדיגיטל?

כדי להקל על העומס של מנהלי שיווק שצריכים לאשר תהליכים מול דירקטוריון ואו הנהלה מסורבלת, כדאי לאשר תקציב קבוע מראש לשנה כולה על שירותי ניהול דיגיטל במיקור חוץ. מה זה אומר ולמה זה משתלם? נסביר כעת,

כמנהלי שיווק, אתם אלו שנושאים באחריות על הפעילות והנראות באינטרנט. זה לא אומר שאתם צריכים לעשות זאת לבד וללא עזרה מקצועית שתוריד מכם מעט מהעומס. חברות כדוגמתנו, עובדות בצמוד למנהלי שיווק ומתפקדים בפועל כעוזרים אישיים של מנהל השיווק וכך בעצם אנו מספקים את הכלים הנוספים שחוסכים זמן יקר ומסייעים למנהל השיווק להגשים את יעדיו.

מאחר ומדובר בשירות מתמשך שעונה על כלל הצרכים של העסק בדיגיטל, על מנהל השיווק לקבל אישור חד פעמי לתקציב החודשי/שנתי מצד מנהלי החברה (בעדיפות למחות לתקציבי השיווק השנתיים) ולאחר מכן, הכל מתפקד כמו שעון שוויצרי וכל דבר שעולה על דעתכם – מיושם לאלתר.

לסיכום,

רוצים ללמוד עוד על ניהול דיגיטל לחברות? מעוניינים שיוצמד אליכם מנהל אתרים מקצועי שיעמוד לרשותכם ויבצע עבורכם את כל המטלות המורכבות באתר האינטרנט ואו ברחבי הרשת? פנו אלינו לברר עלויות ולשמוע עוד איך ביכולתנו לעזור לכם להשיג את המקסימום מהפעילות המקוונת כאשר אתם מתמקדים במה שאתם מבינים טוב מכולם – השיווק בעולם האמיתי. בהצלחה!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *