fbpx

כל בעל חנות יודע שלנהל חנות זה עבודה 24/7 ללא חופשות או הפסקות במשך כל השנה. חנויות דורשות מאמצים רבים בניהולם השוטף וזה כולל כמובן רכש, אחסון, ניהול מלאי, מכירות ועוד.. לכן, הוספת חנות נוספת למכירות און ליין הנו בגדר בלתי אפשרי עבור רבים. אך, יש כמובן פתרונות לא יקרים לבעיה זו ועל כך במאמר זה.

ניהול מכירות באינטרנט

כבעלי חנויות פיזיות, יש לכם את מקורות הרכש, את האחסון ואת הידע לנהל מלאי ומחירים עבור מוצרים שבחנות. ידע זה שווה כסף רב וכדי להמיר אותו לכסף רב אף יותר, מומלץ להקים שלוחה (סניף) וירטואלית לחנות גם באינטרנט. בצורה זו, ניתן להגיע ליותר אנשים ולהתרחב אט אט גם מעבר למגבלות הפיזיות של מיקום החנות.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  כבעלי עסקים, יש לכם שאיפה לגדול ולהתפתח. אך, מפחיד מאוד להיכנס לסביבה לא מוכרת ולהשקיע סכומי כסף גדולים על הקמת התשתית למכירות באינטרנט. לכן, הרעיון נדחה שוב ושוב ואתם רואים בעיניים כלות את המתחרים שלכם מתחילים להוביל עליכם ברחבי האינטרנט וזה כנראה לא מוצא חן בעיניכם.

  במידה וכל האמור מעלה נכון, עליכם לשאול את עצמכם 3 שאלות:

  1. איך ניתן להקים חנות מכירות באינטרנט במינימום סיכון?
  2. איך ניתן לנהל חנות מכירות באינטרנט במקביל לחנות הפיזית?
  3. איך דואגים לחבר בין החנות הפיזית לזו הווירטואלית שתבנה?

  על שלושת השאלות הללו יש לנו תשובה אחת: הוצאת הניהול על האתר לידי חברת ניהול אתרים – אלינו ואו לחברה אחרת שתבחרו.

  אבל, נסביר מעט יותר על הנושא:

  איך מנהלים את המכירות באינטרנט במקביל לחנות?

  בקצרה, אתם לא. אין סיבה שמנהל עסק פיזי ישקיע זמן יקר ורב על הפעילות המקוונת כאשר הוא נדרש לניהול השוטף של העסק הקיים והרווחי. בעלי חנויות ועסקים חייבים להתמקד במה שהם טובים בו והיכן שנכנס כסף בטוח ומידי. אך, במקום לאבד את הסיכוי להצליח באינטרנט, ניתן להתקשר עם חברה שתקים עבורכם את האתר, תעצב אותו ותנהל אותו עבורכם בתמורה להוצאה קבועה וסבירה מידי חודש. בצורה זו, אתם נהנים מיתרון כפול:

  1. קיומה של שלוחה לחנות באינטרנט.
  2. ניהול שוטף ועקבי למכירות באינטרנט.

  התקשרות עם חברה מתאימה תבטיח לכם נוכחות חזקה ברשת ויכולת למנף את הנכסים הקיימים לטובת נוספים.

  מה שמביא אותנו לשאלת השאלות:

  כמה עולה לנהל מכירות באינטרנט?

  שירותי ניהול אתרים בכלל וניהול אתרי מכירות בפרט, עולים כסף. אין דרך לברוח מעלויות אלו מאחר ואיש מקצוע חייב לתפעל את האתר שלכם בשוטף וזה כמובן דורש זמן. אך גם בין אתרי המכירות יש להבדיל בין שני סוגי חנויות און ליין:

  1. עלות ניהול חנות מכירות באינטרנט עם מוצרים קבועים – 300-500 ש"ח בחודש.
  2. עלות ניהול חנות מכירות באינטרנט עם מוצרים משתנים – 500-1,000 ש"ח בחודש.

  בשני המקרים, במידה ואין לכם עדיין חנות מכירות באינטרנט, יהיה עליכם לבנות חנות איכותית ומקצועית שעלותה תנועה בין 4,000-10,000 ש"ח באופן חד פעמי. במידה ואתם שוכרים שירותי ניהול אתרים, במקרים רבים המחיר של הפיתוח של האתר ירד למינימום האפשרי (כ-4,000 ש"ח) במידה ואתם מתחייבים לחברת ניהול האתרים שפיתחה את האתר להיעזר בה לשנה לפחות.

  על הוצאות אלו יש להוסיף:

  • עלות דומיין ואחסון – כ-400 ש"ח לשנה.
  • עלויות מסוף – כ-50 ש"ח לחודש לשכירת מסוף לסליקה בטוחה.
  • עלויות סליקה – כפי שאתם משלמים בחנות על כל עסקה.
  • עלויות שילוח – ניתן לגלגל עלויות אלו לרוכשים און ליין.
  לסיכום,

  בעלות של אלפי שקלים בודדים, ביכולתכם למנף את העסק שלכם און ליין ולהצליח להרחיב את מעגל הרוכשים בצורה דרמטית. משמעות הדבר, שאין לכם מה להתעכב עוד ומומלץ לכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן