רכש מדיה לאתרים - מידע במקור מהימן

איך רוכשים והאם כדאי לקנות מאמרי יח"צ וקידום לאתר?

יש שני סיבות עיקריות לרכוש מאמר באתר אינטרנט, יחסי ציבור (תדמית) או קידום אורגני לאתר אינטרנט. השאלה היא, היכן קונים את אותם מאמרים והאם זה משתלם? במאמר זה ננסה להבין יחד מה השיטה הנכונה לבצע רכש מדיה.

רכש מדיה והכדאיות לאתר אינטרנט

כחלק מהשירות ללקוחותינו אנו מבצעים עבורם רכש מדיה על בסיס קבוע. רכש מדיה יכול להתייחס לרכישת מדיה (פרסומות) באתרי אינטרנט ואו לרכישת כתבות תוכן בעלות ערך לעסק שלהם. מאחר רבים מתלבטים אם זה כדאי עבורם, חשבנו שנכון יהיה לכתוב מאחר קצר בנושא זה.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


נחלק את המאמר לשני חלקים:

  1. כדאיות רכש מדיה למטרות תדמית.
  2. כדאיות רכש מדיה למטרות קידום אורגני.

אנו מזמינים אתכם לדלג הישר לחלק שמעניין אתכם 😉

האם כדאי לקנות מאמרים למטרות תדמית של אתר אינטרנט?

כן. כל עולם היח"צ בנוי על כתיבה ופרסום של מאמרים וכתבות אשר נועדו ליצור אווירה/תדמית בכיוון חיובי עבור העסקים המיוצגים.

בדומה לעסק, גם אתר אינטרנט דורש לעתים קרובות תדמית כלשהי שתאפשר לגולשים הרבים להאמין במוצר המוצע ולהשאיר פרטים ואו לבצע רכישה אונליין. כך לדוגמה, אתר אשר כותבים עליו במגוון אתרים מוכרים נתפס כאמין ובטוח לרכישה/למילוי פרטי אשראי ואו כל פעולה נוספת ויש לכך משמעות רבה בעבור בעלי האתר.

במחקרים שנעשו לאחרונה הוצגו נתונים על כך שמרבית הלקוחות של עסקים עושים עליהם חיפוש בגוגל טרם פניה והתקשרות עמם ובמידה ויש מספיק כתבות מחמיאות אודות האתר והעסק שעומד מאחוריו, הסבירות להתקדמות בתהליכים גדל משמעותית!

כלומר, אין סיבה לפחד מרכש מדיה למטרות תדמית גם כאשר הרווח המידי והישיר אינו ניתן למדידה כפיש אנו רגילים משיטות פרסום אחרות ברשת.

האם כדאי לקנות מאמרים למטרות קידום אורגני לאתר אינטרנט?

רכש מדיה הנו שיטת בניית הקישורים הטובה ביותר כיום. ניתן לקבל קישורים איכותיים מאתרים בעלי מוניטין רב ואשר גוגל סומך עליהם בעלויות זניחות למדי במידה וכל מטרת התוכן במאמר להוציא מתוכו קישור לאתר חיצוני.

בעזרת קישורים ממקורות מהימנים אשר אינם ממוסחרים מידי, ניתן לאותת למנועי החיפוש על רלוונטיות גבוהה יותר של האתר שלכם על פני המתחרים. בכך, אנו משיגים תועלת ישירה ודי מידית עם עליית מיקומי האתר בתוצאות החיפוש וזכיה בערך קידום אורגני לתקופה ארוכה קדימה.

אך יש לסייג המלצה זו בכך שרכש מדיה מתאפשר וכדאי רק כאשר האתר בו אתם מפרסמים את המאמר אכן נותן אינפורמציה בעלת ערך גבוה כדוגמת חדשות או מידע איכותי לגולשים. אתרים המשמשים כחוות קישורים ואינם מייצרים ערך, גם לא צפויים להניב תוצאות.

לסיכום,

כאשר אנו קונים מאמרים עבור לקוחות ניהול אתרים אצלנו בחברה, אנו מקפידים לקנות רק מאתי מיינסטרים עם קבלות. נוסף על כך, אנו מקפידים לכתוב מאמרים בעלי ערך אמיתי לגולשים כך שהם יתפקדו על תקן יח'"צ וקידום אורגני בו זמנית. לבסוף, אנו מקפידים לרכוש מאמרים אחת לתקופה קבועה כך שהנראות אורגנית והאתר שומר על מיקומים הגבוהים בתוצאות החיפוש.

רוצים ללמוד עוד על שירותי ניהול אתרים? השאירו פרטים ואולי אנו נכתוב ונפרסם גם עבורכם מאמרים באתרי מיינסטרים בישראל. בהצלחה!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *