fbpx

אתם מחפשים מידע אודות קורס מנהלי Ecommerce או קורס ניהול אתרים? אתם כנראה בוחנים איפה תמצאו לימודים שבאמת יכשירו אתכם להצלחה ולעבודה בתחום. יהיו מגוון אפשרויות מגופים אקדמיים ועד גופים פרטיים קטנים, בתכלס אתם צריכים משהו אחר לגמרי! ועל זה נרצה להרחיב במאמר זה 🙂

קורס מנהלי Ecommerce – כדאי?

בעולם המקצועות החדשים יש ענפים בהם יש צמיחה מואצת וחיפוש מתמיד אחרי עובדים כישרוניים חדשים. אחד הענפים הצומחים ביותר מזה עשור ובטח לאחר שנות קורונה הנו כמובן כל תחום המסחר המקוון (Ecommerce). אין בעל עסק שאינו נמצא כיום בעולם המקוון אך רובם לא עושים זאת בכוחות עצמם אלא באמצעות אנשי מקצוע חיצוניים ואו באמצעות עובדים מתוך הארגון.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  עם הביקוש לעובדים בקטגוריה זו עוד ועוד גופים מקצועיים ומכללות החלו להציע הכשרה מקצועית למקצוע ניהול האתרים. אבל, קורס רודף קורס, בוגרים יוצאים לשוק אך ברובם כלל לא מצליחים לבצע משימות בסיסיות שלקוחות מבקשים מהם.

  אנחנו כחברת ניהול אתרים מחפשים כל הזמן עובדים מוכשרים למקצוע, מראיינים אותם לתפקיד ולפעמים אף מגייסים אותם לעבודה אצלנו, אך בפועל הם לא מביאים ידע מקצועי מינימלי לעבודה. במילים אחרות אנחנו נאלצים להכשיר אותם מההתחלה. זה מתסכל, אבל זה גם גורם לנו להבין שאולי אנחנו צריכים להתחיל להכשיר עובדים למקצוע באופן רחב יותר כדי שיגיעו לתפקיד עם כלים אמיתיים!

  קורס ניהול אתרים + ניסיון מוכח בשטח

  במקום ללכת ללימודי ניהול אתרים שאולי ילמד אתכם כמו שצריך ואולי לא, עדיף לכם ללמוד בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע שעושים זאת כל יום כל היום מול מאות אתרים מסוגים שונים.

  במקום ללמוד תאוריה ולהרגיש בסוף יום שאין לכם באמת את הכלים לנהל אתר אינטרנט בצורה מקצועית, עדיף לכם להתעסק בניהול אתרים בפועל ולתפוס ביטחון מתוך עשיה אמיתית בשטח ולבוא עם "ניסיון" למשרה הבאה שלכם!

  אז מה אתם מציעים לי?

  פנו אלינו. נבדוק את התאמתכם למקצוע. במידה ואתם אכן מתאימים לעבודה בתחום (נגיד לכם את האמת כפי שהיא, לא נמכור לכם חלומות!) וביכולתכם להצליח במקצוע זה, אנחנו נוכל להציע לכם תכנית הכשרה מהירה ובסופה השתלבות כעובדים בחברה שלנו ואו להתמחות קצרה כדי להשתפשף בכלל סוגי המערכות והמורכבויות ורק אחרי שיהיה לכם את היעד ואת הניסיון, תצאו לחפש את המשרה הבאה שלכם כמנהלי אתרים עבור חברות בינוניות וגדולות..

  לימודי ניהול אתרים אצלנו כוללים:

  • היכרות עם מגוון מערכות ניהול – וורדפרס, מג'נטו, קונימבו, אישופ ועוד..
  • היכרות עם כלי ניהול ושרתים – למידה אודות חיבורים בין דומיין-שרת-אתר.
  • היכרות עם ניהול תוכן – הנחיות מדויקות לניהול תוכן הכולל הטמעות SEO.
  • היכרות עם ניהול מערכות – הנחיות לעבודה עם CSS, HTML מותאמים אישית.
  • היכרות עם כלי ניטור ובקרה – החניות לבחינה ובקרה של תקינות/תחזוקת אתר.
  • ועוד ועוד..

  מעבר לכך, קורס שמועבר על ידי אנשי מקצוע עם מיצוי כל הידע הנלמד בשטח על רטוב, יאפשר לכם להבין לא רק את המקצוע אלא גם את הלוגיקה שבמתן שירות זה. כמו גם את האופן שבו שירות זה נתפס ונדרש על ידי הלקוחות.

  תמיכה וליווי מקצועי לאחר הלימודים

  כאשר עובדים במקצוע מיד לאחר הלימודים ואו במהלכם (במקרה שלנו), יש אפשרות לקבל תמיכה וליווי מקצועי בלייב. כלומר, כל דבר שלא הבנו במהלך הלימודים צף מידית בשטח וזוכה לחידוד, הדרכה וכמובן הסברים נוספים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בעתיד.

  תמיכה וליווי מאפשרים לכם גם להרגיש שיש לכם מעטפת מקצועית לביטחון עצמי גבוה בעת שאתם ניגשים לראיון עבודה במקצוע וזאת בידיעה שיהיה מי שיעזור לכם חלילה אם יתרחש אירוע קיצון הדורש זאת.

  לסיכום,

  אם אתם מרגישים מתאימים למקצוע, אם יש בכם ענווה ורצון ללמוד כמו שצריך בשטח, הרי שאנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואנחנו נבדוק אפיק זה יחד איתכם ואולי נפתח עבורכם דלת לאחד המקצועות הצומחים ביותר בשנים הקרובות. בהצלחה 🙂

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן