קידום חנויות אינטרנט

ניהול איקומרס – כמה עולים שירותי ניהול אתרי איקומרס (בתוך הארגון ומחוצה לה)?

כ-ו-ל-ם בנו אתרי איקומרס במהלך שנת 2020. הקורונה עשתה את שלה וגם בעלי עסקים עם רתיעה עמוקה מפעילות מקוונת מצאו עצמם בונים אתרי מכירות בכדי לשרוד. אבל, עצם קיום של אתר מכירות אינו מבטיח מכירות בפועל ובוודאי לא רווחיות נאה כפי שהיינו מצפים.

מה כן גורם לכך שאתר איקומרס יהפוך לכלכלי ויניב מכירות מרשימות? נכון, ניהול איקומרס מקצועי!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  ניהול איקומרס מקצועי

  דמיינו חנות ללא מוצרים וללא מוכר, האם תצפו לראות מכירות? ברור שלא. בפעילות און ליין המצב דומה. אתר מכירות יפה ומתקדם ככל שיהיה פשוט לא ימכור בהיעדר ניהול של מנהל אתרים מקצועי!

  אתר איקומרס אשר מנוהל כהלכה על ידי איש מקצוע שמרכז את כל הפעילויות הכוללות תחזוקה שוטפת, העלאת מוצרים חדשים לאתר, ניהול מבצעים ומחירים לצד שיווק אגרסיבי מביא תוצאות מעולות. אבל יש לכך מחיר ועל כך באנו לפרט במאמר זה.

  כמה עולה ניהול איקומרס מקצועי?

  אם החלטתם שאתם רוצים לקחת את האתר מכירות שלכם לשלב הבא. הרי שביכולתכם לבחור מבין שני אפשרויות:

  1. העסקת מנהל איקומרס שכיר.
  2. העסקת מנהל איקומרס במיקור חוץ.

  לכל אפשרות יש יתרונות וחסרונות אך עליהם לא נתמקד במאמר זה (הרגישו בנוח לפנות אלינו לקבל סקירה טלפונית והמלצה מותאמת אישית..)

  ניגש ישר למידע הרלוונטי לכם:

  עלות העסקה ישירה של מנהל אתרים מקצועי תעמוד לרוב על 8,000 ש"ח לחודש + תנאים סוציאליים, עלויות משרד וזמן של גורם ניהולי נוסף מתוך הארגון. זה לרוב משתלם כאשר דרוש איש איקומרס במשרה מלאה ובאתרים בהם נדרשים מאות שינויים ברמה יומית.

  עלות העסקה במיקור חוץ של מנהל אתרים מקצועי תעמוד לרוב על 2,100-4,200 ש"ח לחודש וללא הוצאות נוספות. זה לרוב משתלם כאשר מדובר באתר אינטרנט עם שינויים תכופים אך ברמה של עד חצי משרה ואו מחסור בזמן/רצון להתעסק בפעילות זו עצמאית.

  איך מוצאים מנהלי איקומרס מקצועיים?

  לא פשוט בכלל למצוא מנהל איקומרס מקצועי. יש קורסים באוניברסיטה הפתוחה ובמספר בתי ספר פרטיים אך תכלס הם לא יוצאים מוכשרים ברמה מספקת (בעינינו).

  את העובדים שלנו אנו מכשירים בעצמנו והם הופכים למקצוענים על ידי עבודה בפועל (ניסיון!), אין דרך אחרת ללמוד לנהל אתר מכירות כמו שצריך מבלי להתלכלך ולבצע את שלל הפעילויות השוטפות מהמשעממות ועד המרתקות ביותר.

  במידה ואתם בוחרים להעסיק מנהל איקומרס עצמאית, חיוני שתחפשו עובד עם ניסיון של מספר שנים לפחות בניהול בפועל של אתרי מכירות אחרים. במידה ואתם בוחרים להעסיק מנהל איקומרס במיקור חוץ, טוב אתם יודעים שאנחנו הטובים ביותר, פנו אלינו לקבל הצעת מחיר 😉

  בהצלחה!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *