השקעה בחנות אינטרנטית

איקומרס כשירות (ECAAS – Ecommerce As A Service) – מה זה ולמה זה חשוב?

המסחר האלקטרוני נמצא במגמת צמיחה דו ספרתית מידי שנה. בטח בשנה החולפת עם כל הקורונה. עוד ועוד עסקים מבינים את המשמעות האדירה במסחר שאינו תלוי במיקום או גבולות, עוד ועוד צרכים מבינים שבכדי לקבל מוצר טוב, לא צריך לצאת מהבית.

כאשר בעל עסק רוצה להצטרף למעגל המוכרים און ליין, הוא נמצא בעמדת נחיתות קשה מאחר ואין לו כוח אדם ואו ידע בכדי להקים ולנהל חנות אינטרנטית מניבה, לכן, ביכולתו להצטייד בשילוב המנצח של איקומרס כשירות מאחת מחברות ניהול האתרים כפתרון אופטימלי לכל צרכיו.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  מה זה איקומרס כשירות?

  איקומרס כשירות הנו השם המקצועי לניהול איקורמס במיקור חוץ. במקום להחזיק צוות רחב של עובדים (מנהלי אתר, מקדמי אתר) לצד תשלומים לשירותים טכנולוגיים (אחסון, תחזוקה, אבטחה) פונים לחברת ניהול אתרים שמעניקה את כל המכלול של השירותים תחת קורת גג אחת.

  באמצעות מודל איקומרס כשירות, יש לעסק גישה ישירה לצוות עובדים מיומן לפי דרישה עם אפשרות להרחיב פעילות ואו לצמצם פעילות לפי דרישות השוק וההצלחה ברשת. כמו כן, באמצעות מודל איקומרס כשירות, הלקוח זוכה להשתמש בטכנולוגיות העדכניות ביותר ובגישה למאגרי מידע ותוכן רב במיוחד.

  למה זה שירות כל כך חשוב?

  לעסקים יש מספיק על הראש בניהול של העסק הפיזי. הוספת נדבך ניהול נוסף שבו בעל העסק אינו שולט הנו מתכון לאסון. במקום זאת, מותגים חזקים פונים לגופים חיצוניים כדוגמת חברתנו המתמחה בניהול אתרים בכדי שאנו ניקח מהם את המושכות על האתר ונוריד מהם את מרבית העיסוקים השוטפים.

  כך, בעל העסק/המותג יכול להמשיך לעשות מה שהוא יודע כנדרש תוך כדי שימת השקעה מינימלית על המרחב המקוון. בלי לשכור עובדים, בלי לרכוש ציוד טכנולוגי, בלי להתעסק בהזנת תכנים, בלי להעמיס עוד על מנהל השיווק, כל הפתרונות פשוט שם ומוכנים לשימוש מודולרי לפי הצורך המידי בכל זמן וזמן.

  איך יוצאים לדרך בשירותי Ecommerce As A Service?

  Ecommerce As A Service – ECAAS הנו השירות הפשוט ביותר בפועל. פונים לחברת ניהול אתרים המתמחה בחנויות איקומרס (היי, אנחנו פה!) ומבקשים שירות מקיף. השירות כולל לרוב הקמה של חנות אינטרנטית, הזנה של המוצרים לחנות האינטרנטית, תמחור וניהול מלאי בחנות האינטרנטית ולבסוף גם שיווק של המוצרים הללו באינטרנט.

  מהצד שלכם, יהיה עליכם להצמיד גורם ממונה, שיעביר מידע גולמי אודות המוצרים, תמונות המוצרים ומחיריהם, מהצד של נותני השירות יטפלו בכל היתר! כלומר, אתם לא צריכים להתעסק יותר מידי עם האתר מכירות בכדי לראות תוצאות.

  לסיכום,

  אם אתם מנהלים מותג חזק באופליין ורוצה להתחיל למכור גם באונליין, כל שעליכם לעשות זה לפנות אלינו ואו לחברה כמו שלנו בכדי שיעניקו לכם את מלוא המעטפת הדרושה לכם. העלויות של השירות, יפתיעו אתכם לטובה! בהצלחה 🙂


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *