fbpx

כולם מבטיחים לכם את החנות האינטרנטית הטובה ביותר? כלל ההצעות שקיבלתי מתיימרים להיות הכי טובים? זה מבלבל. קשה מאוד לקבל החלטות כאשר כולם מציעים הצעות טובות על מוצר שבעיניים שלכם נראה זהה. אז איך יכולים להגדיל את הסיכויים לבנות את החנות האינטרנטית כמו שצריך? על כך ננסה לעזור לכם במאמר זה.

בניית חנות אינטרנטית כמו שצריך!

יש לנו טיפ מנצח שיקבע מראש אם החנות האינטרנטית שלכם תצליח או לא. במפתיע, זה גם טיפ פשוט למדי.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  להלן:

  חברת הפיתוח צריכה להיות זו שמתחזקת ומשווקת את האתר לאחר גמר פיתוח!

  כאשר חברת הפיתוח מתמחה בבניית אתרים בלבד, במרבית המקרים תקבלו מוצר משובח ומרשים במיוחד. סביר להניח עוד, שהאתר שתקבלו יהיה יפה ויוקרתי יותר מאשר חברות העוסקות בתפעול השוטף של האתרים לאחר מכן.

  אבל, ויש אבל גדול! חברות שמתמחות בבניית אתרים בלבד לא בהכרח יבנו את החנות שלכם בהתאמה לצרכים המשתנים של השוק. זאת בעיקר מאחר והם לא ישאו בתוצאות ולא ינהלו בפועל את האתר לאחר מכן.

  במילים אחרות אנחנו אומרים לכם להתפשר מעט על הנראות ותתמקדו בלקבל מוצר שבאמת עובד יודע למכור. חנות יפה לרוב תרשים אך לא תמכור.

  מעניין, אבל זה כל כך משמעותי?

  לגמרי! כדי להמחיש את ההבדל ניקח את החברה שלנו כדוגמה. אנחנו מעניקים חנות אינטרנטית מתנה כחלק מהשירות (במסלול שנתי) ללקוחות ללא חנות ואו ללקוחות עם אתר שפשוט בנוי לא טוב.

  במקרה שלנו, הלקוח מקבל חנות אינטרנטית עם X יכולות בהתאם לדרישות שהעלה בעת היציאה לדרך. לאחר מכן, פתאום הוא מגלה שהוא צריך עוד מגוון יכולות עליהם לא חשב בתחילת הדרך, הוא גם מגלה שהוא רוצה לעשות שינויים מסוימים בנראות והוא גם מחליט לצאת לדרך בשיווק ועוד ועוד..

  אנחנו, חברת ניהול אתרים, צמודים אליו בשנה הקרובה. אין לנו יכולת או רצון למרוח את הלקוח. להיפך, אנחנו מראש נבנה את החנות האינטרנטית בצורה שתאפשר לנו להרחיב, להשביח ולנהל בצורה אפקטיבית את העסק לפי הדרישות של הצוות המקצועי ושל הלקוח.

  במילים אחרות, אנחנו לא באמת מסיימים את בניית החנות האינטרנטית אף פעם. שנה שלמה אנחנו רק הולכים ומשפרים את החנות עוד ועוד כדי שנוכל להפיק ממנו את המירב וכך בעצם בעל העסק נהנה מהמוצר הטוב ביותר שגם הולך ומשתפר תוך כדי תנועה!

  ומה בנוגע למחירים, איפה יהיה יותר כלכלי?

  בניית חנות בחברה שמתמחה בבניית אתרים תעלה לרוב בין 6,000 ש"ח למפתח מתחיל ל-30,000 ש"ח לחברת פיתוח מקצועית!

  מנעד העלויות תלוי בדרישות שלכם, ברמת התוצר (עיצובי) וכמובן גם בניסיון והמוניטין של החברה המפתחת. אנחנו ממליצים ללכת על חברת פיתוח מקצועית ולא על מפתח מתחיל ולו כדי ליהנות מאחריות + ידיעה שהחנות תיבנה כמו שצריך ולא עם בילדרים/קיצורי דרך שונים שנראים טוב אבל מתפקדים רע.

  כאשר בונים חנות אינטרנטית דרך חברת שיווק ואו דרך חברת ניהול אתרים, העלות פיתוח מגולמת לרוב בריטיינר החודשי כך שבפועל משלמים על האתר על פני 12 חודשים באמצעות התשלום על השירות.

  חלק מהחברות דורשות עלות סמלית על הפיתוח של החנות ואז עלות חודשית עבור השירות. וחלק מהחברות (כדוגמתנו) אינם גובות כלל עבור הפיתוח של החנות ובעצם רואות בלקוח שותף לטווח ארוך ולכן מחייבות אך ורק עבור השירות – אם כי, בהתחייבות לשנה כדי לא להפסיד כסף מההתקשרות.

  אז מה נכון עבורכם? הרגישו חופשי להתייעץ איתנו, נשמח לעזור!

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן