fbpx

אחד הנושאים שאף אחד לא באמת מדבר עליהם בשנים האחרונות הנו קידום אורגני באמצעות סינים/הודים/תאילנדים ואו מגוון אנשי מקצוע ממדינות העולם דרך פלטפורמות החלטורה כדוגמת fiverr. האם זה כלכלי יותר? האם זה עובד? כמה זה מסוכן? אם אתם בוחנים נושא זה, מאמר זה בשבילכם.

קידום אורגני באמצעות fiverr

אין ספק, קידום אורגני הנו נושא מורכב ויקר. בעוד בשוק הישראלי, ניתן להשיג תוצאות באמצעות בניית קישורים בעלויות סבירות ובטווחי זמן סבירים, בקידום אורגני בינלאומי, סיכויי ההצלחה בהיעדר תקציבים משמעותיים מאוד שואף לאפס. התחרות קשוחה ומתמשכת וצריך כיסים עמוקים והשקעה מתמשכת כדי להצליח.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  מסיבה זו, יש הפונים לפתרונות יצירתיים כדוגמת אתר התיווך פייבר (fiverr) לנותני שירות שיעזרו להם בכך. בפלטפורמה תמצאו מספר רב של מציעים המבטיחים בניית מאות ועד אלפי קישורים בעלויות של בין 0.5-1 ש"ח לקישור ואו בין 2-5 ש"ח לקישור מאתרי נישה.

  זה מבטיח! זה מגרה! אבל האם זה גם עובד?

  האם לקנות קישורים בפייבר?

  מאוד מאוד תלוי. אם זה האתר העיקרי שלכם ויש אליו תנועה אורגנית קיימת מזה זמן, שלא תעזו! מצד שני, אם מדובר באתר לוויין או באתר חדש ורוצים לתת דחיפה קטנה ולחסוך זמן, בהחלט ניתן לקחת את הסיכון ולבצע רכישה של היקף קישורים רחב וזאת בכדי לעקוף את כל האתרים שמתנהגים יפה (להיות ישראלי לא תמיד מזיק..) אבל כדי שזה יבוא לידי ביטוי בצורה חיובית, יש צורך לפעול חכם.

  רכישת קישורים בפייבר צריכה לעמוד בסטנדרטים מינימליים בכדי שיהיה להם ערך:

  1. רכישה ממוכר עם ביקורות חיוביות.
  2. רכישה ממוכר שמציג את האתרים המקשרים.
  3. רכישה בתצורה של slow drip.
  4. חלוקה לסבבים (קמפיינים) עם מרווח זמן.
  5. יצירת תוכן איכותי תומך.

  נתחיל מהסוף, קישורים זולים לקידום אורגני לא צפויים להיות מאתרים איכותיים. אף גולש לא יגיע לאתר שלכם דרך הקישורים הללו. מצד שני, בשוק הבינלאומי, כמה מאות או כמה אלפי קישורים בהחלט טובים יותר מאף קישור או קישורים מעטים בלבד.

  כעת, עם הבנה זו, חשוב להקפיד על הכללים מעלה ואנו נסביר בקצרה על הכללים לנוחיותכם,

  רכשו קישורים ממוכר מוכר בפייבר

  חפשו קישורים ממוכרים עליהם פייבר ממליצה באופן רשמי ואו בציון גבוה. גם כאשר יש ביקורות חיוביות, חשוב מאוד לסנן ולבדוק דווקא את הביקורות השליליות כדי לקבל תמונת מצב למקרים החמורים ביותר וזאת כדי להבין האם נותן השירותים עלול לפגוע בכם או חלילה במקרה הגרוע ביותר תקבלו שירות מעט פחות טוב..

  בקשו מהמוכר בפייבר רשימת אתרים מקשרים

  איש מקצוע רציני (גם אם בפייבר..) ישמח לשתף אתכם מראש את רשימת האתרים מהם הוא בונה לכם את הקישורים. בכך בעצם תוכלו לבחון כמה גרוע רשת האתרים המקשרים ואו כמה הקישורים בעלי פוטנציאל אמיתי לייצר ערך קידומי עבורכם.

  במקרים מסוימים, המקדם יציג כמה רמות שונות של אתרים מקשרים כך שאתם תקבלו כמה מעגלי קישורים כך שיהיו קישורים לתכנים שמקשרים בשנית אליכם כך שהערך עולה בהתאמה.

  וודאו שהקישורים נבנים בתצורה נכונה

  פרסום מידי של 3000 קישורים בבת אחת לא תתקבל בברכה על ידי גוגל. בכל זאת, זו לא התנהגות טבעית גם במונחים בינלאומיים. לצערנו רבים עושים זאת וזה פשוט לא אפקטיבי.

  חשוב לבקש קמפיין בניית קישורים שמבוצע בהדרגה על פני תקופה של חודש או חודשיים כך שבכל יום יבנו כמה עשרות קישורים שונים ובצורה המשכית ומסודרת כך שגוגל יראה את הקישורים כאורגניים ככל שמתאפשר.

  חכו בין קמפיין לקמפיין בבניית קישורים

  ביצעתם קמפיין, חכו. כעת צריך לראות תוצאות שלרוב באות לידי ביטוי תוך שבועיים עד חודש מסיום הקמפיין. עם קבלת תוצאות, נוכל לבחון האם היה אפקטיבי, האם היה כלכלי, כמה זמן נמשכה ההשפעה וכן הלאה..

  לעתים נרצה לבצע קמפיינים אתו דווקא על אתר לוויין ולא על אתר ראשי כך שנוכל לקחת סיכונים, ליהנות מהתוצאות אך גם לא להיפגע במידה ומנוע החיפוש מתהפך עלינו בשלב כלשהו..

  צרו תוכן תומך ורלוונטי באתר המקודם

  הניתן קישורים, תהיו הגיוניים וצרו תוכן מתאים באתר היעד כדי שיהיה סיכוי כלשהו שהתוכן יתברג בראש תוצאות החיפוש גם בזכות עצמו ולא רק בעקבות הקישורים. ככל שהתוכן באתר היעד יהיה איכותי יותר, כך ההשפעה של בניית הקישורים תימשך זמן רב יותר.

  לסיכום,

  בניית קישורים דרך fiverr אינה ברירת מחדל. אבל כשרים ברירה זה יותר טוב מכלום. כעת שבחרתם לבנות קישורים בצורה זו, לפחות הפעילו שיקול דעת ונסו לצמצם סיכונים למינימום. בהצלחה 😉

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן