תשלום עם אינסטגרם

Instagram Checkout – היכרות עם אפשרות התשלום ישירות מתוך אינסטגרם!

פייסבוק הכריזה על אפשרות לתשלום על מוצרים הישר מתוך אפליקציית אינסטגרם הפופולרית. כן, מי שאושר על ידי המערכת, יכול לאפשר לעוקביו לבצע רכישה מקוונת במספר נגיעות מהירות על המסך. זאת באמצעות Instagram Checkout כלי תשלום חדש שנמצא עדיין בשלבי בטה אך צפוי לחולל שינוי מהפכני בשוק התשלומים המקוון. 

תשלום דרך אינסטגרם

אינסטגרם מאפשרת למובילי דעת קהל לחבר את החנות האינטרנטית שלהם לתמונות על ידי תיוג מוצרים על כל תמונה שהם מפרסמים. זה בהחלט נחמד, אך ברגע שהגולש מקליק ויוצא מהאתר, הסבירות שישלים רכישה נמוכה למדי כי עדיין עליו לבצע מגוון פעולות באתר חיצוני (כולל הרשמה). לעומת זאת, כאשר פייסבוק תפתח את אפשרויות התשלום דרך אינסטגרם, תהליך רכישה יהיה מהיר ופשוט להפליא.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  שלב 1: תיוג מוצרים על גבי תמונות

  תיוג מוצרים באינסטגרם

  תיוג מוצרים באינסטגרם

  על ידי חיבור הקטלוג מוצרים לאינסטגרם, ניתן לסמן על גבי התמונה נקודה מסוימת ולשייך אליה מוצר. המוצר ישויך עם שמו, מחירו ופרטים נוספים שחשובים ללקוחות.

   

   

   

   

   

   

   

  שלב 2: פתיחת טופס בחירה מהיר

  בחירת צבע/מידה באינסטגרם

  בחירת צבע/מידה באינסטגרם

  העוקבים שלחצו על המוצר, לא יועברו כנהוג לאתר האינטרנט אלא יפתחו את המוצר לבחירת אפשרויות וריאציה (צבע, מידע, בד) ולאחר מכן יוכלו לעבור לתשלום בתוך אינסטגרם.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  שלב 3: מעבר על פרטי התשלום והשילוח והזמנה

  ביצוע הזמנה בתשלום אינסטגרם

  ביצוע הזמנה בתשלום אינסטגרם

  לאחר בחירה מהירה של מידה וצבע של פריט, העוקבים עוברים לבחירת שיטת משלוח, לצפייה בסיכום נתוני הזמנה ולבסוף לביצוע תשלום בקליק עם פרטי האשראי שמוגדרים בפייסבוק.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  שלב 4: מעקב אחר טיפול בהזמנה

  מעקב אחר הזמנה באינסטגרם

  מעקב אחר הזמנה באינסטגרם

  לאחר השלמת ההזמנה, אינסטגרם בעצמה תשלח עדכונים אודות סטטוס הטיפול בהזמנה וזאת מתוך מידע שיסונכרן מאתר האינטרנט של הלקוח.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  אבל, כפי שניתן להבין זוהי תכונה שפתוחה רק לחלק מהעסקים וגם רק לחלק מהלקוחות בשלב זה. ניתן להסיק שבטווח זמן של חודשים/שנים קדימה זו תהיה שיטה סטנדרטית לבצע עסקאות באינטרנט והיא אף תייתר במידה מסוימת את הצורך בהחזקה של אתר מכירות נפרד..

  אם אתם רוצים לדעת כשזה הופך לפומבי ואו רוצים לדעת שחברה מקצועית מנהלת את השיווק שלכם, הרגישו חופשי להשאיר פרטים ואנו נשמח לקחת אתכם לעולם של אפשרויות מרתקות!

  להלן וידאו הממחיש את האפקטיביות של שיטת תשלום זו:

  הערכות הן שכבר במהלך קיץ 2020, אינסטגרם שופס (Instagram Shop) תיפתח לקהל הרחב ותאפשר לכולם להתחיל לסחור הישר מהאינסטגרם. אז הכינו את מנהל האתר שלכם שיעלה עבורכם מוצרים ידנית ואו אוטומטית לקטלוג אינסטגרם שלכם כי המכירות הולכות לעלות שלב!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *