מג'נטו 2, האם חנות מג'נטו 2 (העדכנית) מהווה תחרות אמיתית לוורדפרס?

מג'נטו 1 הייתה סיוט ללקוחות ולמנהלי האתרים. מערכת בעלת לוגיקה ייחודית שהקשתה על ביצוע פעולות שבמערכות אחרות פשוטות למדי. מג'נטו 2 לעומת זאת הנה אותה המערכת על כל יתרונותיה אך נוחה ופשוטה יותר לניהול. מפתחי המערכת למדו לא מעט, אבל האם מג'נטו 2 מהווה תחרות ראויה לוורדפרס (ווקומרס)?

מג'נטו 2

מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם נכון לשנת 2021 הנה ללא ספק וורדפרס. מערכת ניהול החנויות הפופולרית ביותר בעולם הנה כמובן ווקומרס (תוסף הרחבה לוורדפרס) וזאת על אף העובדה שמערכת זו תוכננה עבור בלוגים ולא עבור מסחר מקוון.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  מג'נטו שהנה מערכת קוד פתוח שתוכננה מראש עבור מסחר מקוון עם יכולות מובנות טובות עשרות מונים מכל מערכת אחרת, לא הצליחה להוות תחרות אמיתית לווקמרס וזאת בעיקר שהיו לה כמה כשלים עיקריים, צורך במשאבי שרת רבים יותר, מורכבות ניהולית שוטפת וכמובן עלויות פיתוח גבוהות בהרבה..

  אבל לאחר שנים רבות, מג'נטו הוציאו את הגרסה החדשה 2 והפסיקו לתמוך בכל הגרסאות הקודמות 1.9. הגרסה החדשה אמורה לענות בדיוק על כשלים אלו ולאפשר לכולם ליהנות מהיכולות של מערכת מדהימה זו.

  מג'נטו 2 טובה מוורדפרס?

  זהו. שלמרות כל המאמצים של מפתחי מג'נטו, וורדפרס (ווקומרס) מנצחת בנוקאטוט בכל היבט אפשרי. מבחינת מערכת, האתר עובד מהר יותר. מבחינת נוחות, המערכת נוחה יותר לשימוש. מבחינת תוספים, קל מאי פעם להתקין תוספים.. אבל זה פשוט לא מספיק!

  מג'נטו 2 לוקה בגמישות הנדרשת לניהול אתר אינטרנט. ללא מנהל אתרים מקצועי, בעלי אתרי מכירות מבוססות מג'נטו פשוט לא מצליחים להשיג יעדים פשוטים. זאת בעוד בעלי אתר וורדפרס מנהלים את אתרי האינטרנט שלהם עצמאית ללא בעיה..

  כדי להדגים זאת בצורה טובה, ניעזר באנלוגיה מעולם המכשירים הסלולריים..

  מכשירי סלולר עם מערכת הפעלה של מייקרוסופט:

  מערכת הפעלה ווינדוס טובה בהרבה מאנדרואיד או אפל, אבל המפתחים לא הציעו מספיק אפליקציות שהופכות את המכשיר למה שהוא באמת!

  מג'נטו 2 מעולה. אבל כל המשתמשים והמפתחים כבר נמצאים בעולם הווקומרס. מאחר והקהל שם, המפתחים שרוצים להרוויח שם גם כן. וכך, גלגל קסם של התרחבות הפתרונות ללקוחות הולך וגדל כל הזמן והפער ביכולות של וורדפרס מיתר המתחרות רק הולך וגדל..

  ובכל זאת, מתי להשתמש במג'נטו 2?

  אם יש לכם יכולת כלכלית להשקיע בפיתוח נכון של אתר המכירות וברצונכם להחזיק מנהל אתרים קבוע דרך חברת ניהול אתרים, הרי שייתכן מאוד שתעדיפו את מג'נטו 2 על פני וורדפרס.

  ישנם מקרים בהם אנו פונים לקהלים שונים, במדינות שונות ובמטבעות שונות. במקרים אלו, יש למג'נטו יתרונות שאין באף מערכת אחרת ונבחר למרות הכל במג'נטו 2.

  מצד שני, אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ואינכם רוצים להידרש לשלם על כל תוסף חדש ואו עבור שירותי ניהול אתרים מקצועי, אסור לכם לבחור במערכת אחרת מאשר וורדפרס.

  לסיכום

  מבחינת ניהול אתר, וורדפרס, מג'נטו 2 ולצורך העניין כל מערכת אחרת יהיו דומים למדי. מבחינת הרחבות לאתר ותחזוקה שוטפת, אנו תמיד נרצה מערכת שהנה כמה שיותר פופולרית בכדי שיהיה לנו מענה לכל צורך ודוקומנטציה מסודרת מכל העולם להתמודדות עם כל בקשה.

  אם אתם מתלבטים בין המערכות השונות, הרגישו בנוח לפנות אלינו ולהתייעץ בנושא כך שתוכלו להבטיח שקיבלתם את מלוא המידע וקיבלתם החלטות נכונה. בהצלחה!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *