fbpx

גם לכם מכרו "חלום" בדמות נכס דיגיטלי מניב? לא מעט חברות מציעות בישראל מוצר חלומי בו משקיעים כמה עשרות אלפי שקלים בודדים אך פוטנציאל הרווח הוא של אלפי אחוזים ובתוך שנה שנתיים בלבד! אבל, חלום לחוד ומציאות לחוד, בפועל למעט מקרים חריגים, אין בין ההבטחות לבין התוצרים בשטח קשר כלשהו והכעס והתסכול הם התוצר הכי נפוץ בקרב משקיעים אלו.

מאחר וחלק מהמשקיעים בנכסים דיגיטליים פונים אלינו לקבלת שירות מקצועי כדי "להציל את ההשקעה", החלטנו להרים את הכפפה ולכתוב מאמר קצר אך תמציתי שיענה על השאלות שלכם וגם יציג את הזווית שלנו כחברה לגיטימית שפועלת בזירה העסקית הרגילה.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  ניהול נכסים דיגיטליים

  יש כזה דבר נכסים דיגיטליים. יש כזה דבר נכסים דיגיטליים מניבים! אבל, אין כזה דבר נכסים דיגיטליים מניבים שפועלים עצמאית לחלוטין בלי ניהול מקצועי יומיומי של אנשי מקצוע. משקיעים רבים נוטים להסתכל רק על הפוטנציאל שקיים בנכס דיגיטלי ושוכחים שבצד הפוטנציאל יש עבודה קשה בדיוק כפי שיש בכל עסק אחר בעולם העסקי.

  למה אנחנו מתכוונים? ובכן להלן רשימה חלקית של פעולות שוטפות שיש לבצע בניהול אפקטיבי של נכסים דיגיטליים:

  1. ניהול טכני – עדכון ותחזוקה שוטפת למערכת, תבנית ותוספי האתר.
  2. ניהול תוכן – הוספה, עדכון, שיפור תכנים רלוונטיים לקהלי היעד של האתר.
  3. ניהול אופטימיזציה – האצה, שיפור ניווט, התאמה למובייל ועוד..
  4. ניהול שיווק – התאמה למנועי חיפוש, הקמת קמפיינים תומכים ועוד..
  5. שיתופי פעולה – יצירת שת"פים ומקורות הכנסה (אפיליאציה) עם ספקים.

  ועוד ועוד…

  בדרך כלל, חברות המציעות נכס דיגיטלי עושות את הכסף שלהם במכה אחת עם הכניסה להשקעה, כלומר על רכישת הנכס עצמו (15,000-25,000 ש"ח) ולאחר מכן הם יציעו שירותי תחזוקה וניהול בסיסיים כדי לגרום לכם להוציא עוד (1,000-1,500 ש"ח) על פחות או יותר כלום. התוצאה כמובן הנה הכנסה זעומה של כמה עשרות דולרים בחודש במקרה הטוב ולפעמים גם את זה לא במקרה הרע.

  והדבר המדהים ביותר, ברוב המקרים המשקיעים יכלו לקרוא את תנאי ההסכם ולהבין מראש שאמנם יש פוטנציאל אדיר אך החברה המשווקת את הנכסים הדיגיטליים כלל לא מתחייבת לממש אותם אלא רק להעניק לכם את הפלטפורמה לעשות זאת..

  איך חברת ניהול אתרים תוכל לעזור לכם?

  ברשותכם, לא נהיה עדינים. יש לא מעט מקרים בהם פונים אלינו בעלי נכסים דיגיטליים ואנחנו אומרים להם מידית – אין לכם שום סיכוי ליצור מהנכס שלכם כסף!!! קל מאוד לזהות פוטנציאל מול היעדר פוטנציאל. במקרים אלו, אנחנו דוחים את הפונה על הסף באופן מידי וכלל לא מוכנים לעבוד איתו גם במידה והוא יתעקש על כך.

  במקרים די נדירים בהם יש בנכס הדיגיטלי פוטנציאל. כלומר, כאשר מדובר בנישה בהתפתחות ואו באתר שבנוי כמו שצריך לצמיחה, אנחנו נוכל להציע הצעה מפורטת מראש ובה פירוט הפעולות שאנחנו חושבים שנדרשים כדי לגרום לאתר לעלות על מסלול ההמראה בניסיון לממש את הפוטנציאל המובטח.

  בשני המקרים אנחנו מבהירים שאנו חברת ניהול אתרים אשר עובדת עם עסקים אמתיים כדי להשיג יעדים און ליין ואופליין ואיננו מתחייבים לתוצאה כלשהי מלבד יחס, זמינות ומקסימום פעולות להגיע אל היעד. אנחנו לא מתחייבים להבטחות עבר שהמשקיע קיבל אלא רק מבצעים את פעולות השימוש והקידום שיאפשרו לו בתקווה לכסות את ההשקעה בתוך פרק זמן של כשנה ומעלה.

  לסיכום,

  כבר השקעתם עשרות אלפי שקלים בנכס דיגיטלי והבנתם שזה לא מה שציפיתם, גם לחתוך השקעה בזמן זו החלטה שיש בה רווח. לפעמים עצה טובה לחתוך ולהמשיך הלאה יש לה ערך גבוהה בפני עצמה. במקרים בהם מתעקשים להמשיך עם ההשקעה תוך ניסיון למימוש הפוטנציאל, צריך לזכור שגם לחברת ניהול אתרים יש עלויות (זמן עבודה של איש מקצוע עולה כסף) ובעצם אתם מעמיקים את ההשקעה בלי התחייבות כלשהי להצלחה.

  לכן, אם יש לכם מספר השקעות וזהו רק אחד מהם והוא מגוון את הפורטפוליו שלכם, אחלה. אבל אם זוהי ההשקעה היחידה שלכם, חישבו טוב טוב האם העבודה הקשה שלכם ביום יום שווה את ההשקעה הנדרשת בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של ההשקעה הנוכחית שלכם. בהצלחה 🙂

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן