fbpx

מידי פעם אנחנו שומעים מלקוחות על הצעות שקיבלו לניהול האתר שלהם בזול. כמה זול? בעלות של מאות שקלים בודדים לחודש. הם שואלים אותנו באופן טבעי, איך זה בעצם יכול להיות? איך מישהו מוכן לנהל אתר האתר שלהם במחירים כה נמוכים? במאמר זה ננסה לענות על שאלות אלו בקצרה.

ניהול אתר בזול

נתחיל בקצרה, מה זה ניהול אתרים? ניהול אתרים הנו מקצוע לכל דבר ועניין. מדובר בעבודה שוטפת שיש לבצע באתר אינטרנט בדגש על אתרי מכירות (חנויות אינטרנטיות) כדי להבטיח מימוש מקסימלי של המרחב המקוון. בין היתר, מנהל האתר נדרש לבצע עבודות טכניות שוטפות לתחזוקת האתר כמו גם לנהל את התוכן של האתר (עמודים, מאמרים, מוצרים, מחירים, מלאים) וכמובן גם שיווק אורגני וממומן.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  כמו בכל תחום, יש גם בתחום מקצועי זה מנעד רחב של מחירים. יש שמציעים שירותי ניהול אתרים בזול ויש שמציעים שירותי ניהול אתרים ביוקר. אבל התמחור לשירות הנו באופן יחסי לשעות העבודה ולא מתייחס לאופי או רמת השירות. יש אנשי מקצוע שמעריכים את שעת העבודה שלהם ב-100 ש"ח לשעה ואחרים שמעריכים את שעת העבודה שלהם ב-300 ש"ח לשעה.

  במילים אחרות, יש כזה דבר ניהול אתרים זול – אבל זה לא "זול" כפי שניתן היה לחשוב..

  מה זה זה בעצם ניהול אתרים זול?

  ניהול אתרים זול אינו שירות ב-300 ש"ח לחודש! כי זה בעצם אומר שאיש המקצוע פשוט ייתן לכם שעה או שעתיים עבודה בלבד מידי חודש. ניהול אתרים זול יהיה לרוב בין 2,000-3,000 ש"ח לחודש! כי זה אומר שאכן תקבלו את מלוא השעות הנדרשות לכם לניהול האתר בפועל.

  אתר תדמית ממוצע דורש 10-12 שעות עבודה בחודש. אתר מכירות ממוצע דורש 15-40 שעות עבודה בחודש. לכן אם קיבלתם הצעת מחיר במאות שקלים, לא תקבלו את בתשומת לב שהאתר צריך ואילו אם תקבלו באלפים בודדים הרי שתקבלו את תשומת הלב הראויה במחיר שפוי וכלכלי לחלוטין!

  ובכל זאת, למה לא מספיקים שעות בודדות בחודש?

  פשוט מאוד. כי לא ניתן לבצע עבודה זו בלי קשב ראוי. הרי לא באמת אפשר להכיר את האתר כמו שצריך כאשר מבקרים בו לעבודות ניהול פעם בחודש לשעה שעתיים.

  מסיבה זו, רוב מציעי שירותי ניהול אתרים בזול עומדים באחת מהקריטריונים הבאים:

  • הם מתכוונים לבנק שעות (שעה או חלק ממנה).
  • הם מתכוונים לעבודות טכניות בלבד.
  • הם מתכוונים לשירות של "החל מ..".

  אם אתם רוצים מישהו שילמד את האתר, ייקח אחריות על האתר, יוביל תהליכים ארוכים יותר ואף יתעסק בשיווק כמו שמנהל אתרים צריך לעשות,  אתם חייבים שירות שמבוסס על הסכם שירות (SLA) בו מנהל האתר הנו סוג של עובד במשרה חלקית במיקור חוץ.

  אתם בעצם מחפשים אותנו..

  אנחנו גם יודעים להעניק שירות רוחבי עם היכרות מעמיקה עם האתר שלכם. אנחנו גם יודעים להעניק את השעות הנדרשות כדי לקחת את האתר שלכם קדימה. אנחנו רואים את עצמנו כשותפים מלאים להצלחה שלכם!

  לסיכום,

  יש חיה כזו ניהול אתר בזול. זול בעלות/תועלת – התמורה ביחס להשקעה פשוט מדהימה ולכן נחשבת כזולה. אך כמובן שאין מדובר בשירות כולל בזול אלא שירות כולל שמתומחר בהוגנות תוך ניצול מקצועיות הצוות המקצועי שיודע להשיג תוצאות מעולות בהרבה פחות זמן מכם.

  אם מנהל אתר מקצועי יכול לבצע מטלה שלוקחת לכם 3 שעות ב-0.5 שעות בלבד ואתם משלמים לפי תמחור אמת (השירות מתומחר לפי זמן מקצועי ולא בהכרח זמן שהיה לוקח לכם), הרי שתיהנו משירות זול למדי וכך המצב במדויק אצלנו!

  רוצים ללמוד עוד על הנושא? מעוניינים להבין איך מנהלי האתרים שלנו מבצעים את עבודתכם? השאירו פרטים והתייעצו עם אנשי המקצוע שלנו, הם ישמחו לייעץ ולחלוק מהידע שלהם!

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן