fbpx

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות מקוונת חזקה חיונית לכל עסק כדי להצליח. אתר אינטרנט הוא אחד המרכיבים המרכזיים של אותה נוכחות מקוונת. עם זאת, ניהול שוטף של אתר אינטרנט יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד עבור עסקים קטנים עם משאבים מוגבלים. זה המקום שבו מיקור חוץ של מנהל אתר יכול להיות מועיל. במאמר זה, נדון ביתרונות של העסקת מנהל אתרים במיקור חוץ.

5 סיבות מעולות לניהול אתר במיקור חוץ!

להלן הסיבות בקצרה:

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  1. חיסכון בעלויות
  2. מומחיות מנהל האתר
  3. חיסכון משמעותי בזמן
  4. גמישות רבה יותר
  5. גישה לטכנולוגיה מתקדמת

  כעת נעבור בקצרה על כל סיבה וסיבה,

  1. חיסכון בעלויות תפעול האתר

  העסקת מנהל אתרים פנימי יכולה להיות יקרה, במיוחד עבור עסקים קטנים. מיקור חוץ של מנהל אתרים מאפשר לך ליהנות מהמומחיות והניסיון שלו מבלי לשאת בעלויות הכרוכות בעובד במשרה מלאה. מנהלי אתרים במיקור חוץ מתומחרים לרוב על בסיס ריטיינר חודשי מתחדש אך ללא התחייבות, מה שיכול להיות חסכוני יותר עבור עסקים קטנים.

  בעצם, מנהל אתר במיקור חוץ חוסך לא רק את העסקה הישירה של העובד אלא גם את התנאים הסוציאליים, את המשרד, הציוד הנדרש וכמובן גם את הגורם שינהל אותו בפועל. בסופו של דבר, אין דבר טוב חסכוני יותר מהפעלת צוות במיקור חוץ (ברוב הענפים).

  2. מומחיות וידע מקצועי

  מנהלי אתרים במיקור חוץ הם בדרך כלל מומחים בתחומם, כלומר יש להם ידע וניסיון רב בפיתוח ותחזוקה של אתרים. מומחיות זו מועילה במיוחד לעסקים קטנים שאין להם את המשאבים לשכור מנהל אתרים במשרה מלאה. עם מנהל אתרים במיקור חוץ, אתה יכול לגשת למגמות הניהול והפיתוח העדכניים ביותר, ולהבטיח שהאתר שלך מעודכן ורלוונטי. אך גם מעבר לכך, בעזרת הידע של מנהל האתרים שנתמך אף הוא בידע של יתר הצוות של מנהלי האתרים האחרים בחברה, ניתן לחסוך המון בעיות, כאבי ראש וכמובן אתגרים שצורכים זמן.

  מנהל אתר מגיע לרוב עם גב מקצועי. כלומר, הוא יודע בדיוק מה אתם צריכים ואיזה טכנולוגיה עומדת לרשותו כדי לקצר תהליכים ולהשיג את אותן היעדים במינימום משאבים נלווים.

  3. חיסכון משמעותי בזמן

  ניהול שוטף ותחזוקה של אתר אינטרנט עשויה לגזול זמן רב, במיוחד אם אין לבעל העסק את הכישורים והניסיון. מיקור חוץ של מנהל אתרים יכול לפנות זמן זמן יקר לבעל העסק ולעובדיו שנדרשים במקומות אחרים, בכך לאפשר לכולם להתמקד בהיבטים חשובים אחרים של העסק. עם מנהל אתרים במיקור חוץ, ניתן להיות סמוכים ובטוחים שהאתר נמצא בידיים בטוחות וינוהל ביעילות.

  כמובן שיש להוסיף על כך נדבך נוסף וזהו כמובן היקף הפעילות של איש המקצוע בעשיה זו בשוטף. תהליך שייקח לבעל העסק שעות רבות לביצוע, למנהל אתרים מקצועי יכול לקחת דקות בודדות מאחר והוא כבר מכיר את כלל האפשרויות במערכת ואת היכולות לקצר כל תהליך למינימום האפשרי.

  4. גְמִישׁוּת מקסימלית

  מנהלי אתרים במיקור חוץ מציעים גמישות, מה שמועיל במיוחד לעסקים קטנים. ככל שהעסק גדל, דרישות האתר עשויות להשתנות. מיקור חוץ של מנהל אתרים אומר ניתן בקלות להתאים את היקף השירות ואו סוגי השירותים בכדי לענות על הצרכים המשתנים מבלי להיות תלוי בכך שהעובד מתאים או לא מתאים לדרישות החדשות. בנוסף, מנהלי אתרים במיקור חוץ יכולים לעבוד על בסיס מתמשך – גם אם מנהל האתר חולה או טס לחו"ל, יש מנהל אתר חלופי שממשיך את כלל המשימות בדיוק היכן שהוא עצר ועד לחזרתו לפעילות רגילה בשנית.

  במקרים מסוימים יש עסקים שמחזיקים אף שני מנהלי אתרים במיקור חוץ. אחד לכל אתר ואו אחד לכל סוג של פעולה. מנהל אתר ראשי לתפעול ותוכן ומנהל אתר משני לאופטימיזציה ושיווק כך כל אחד ממוקד ונמדד לחוד.

  5. גישה לטכנולוגיה העדכנית ביותר

  הטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן, ניהול אתרים בעצם משתנה כל הזמן יחד עם השוק. מנהלי אתרים במיקור חוץ מתעדכנים עם הטכנולוגיה והכלים העדכניים ביותר, כלומר הם יכולים לנהל ולתחזק אתרים בצורה יעילה בהרבה מאשר משתמש שעושה זאת על בסיס זמן פנוי ואו פה ושם לפי דרישת בעל העסק. מעבר לכך, בחברות כדוגמתנו, מנהל האתרים במיקור חוץ, יכולים לגשת לכלים טכנולוגיים העדכניים ביותר ללא צורך בהשקעות יקרות בחומרה ובתוכנה נוספת.

  במקרים רבים, עצם הגישה לטכנולוגיה, עצם הידיעה על כך שיש פתרונות טכנולוגיים נגישים, מאפשרת לבעל העסק את היכולת לדרוש בקשות שהמשמעות שלהן חיזוק המותג וכמובן תוצאות עסקיות. דוגמאות לכך ניתן למצוא באוטומציות שיווקיות, בכלי שיווק מתקדמים ועוד.

  לסיכום,

  מיקור חוץ של מנהל אתרים יכול להועיל מאוד לעסקים קטנים. השירות מציע חיסכון בעלויות, מומחיות, חיסכון בזמן, גמישות וגישה לטכנולוגיה העדכנית ביותר. על ידי מיקור חוץ של ניהול האתר שלך, אתה יכול להתמקד בהיבטים חשובים אחרים של העסק שלך תוך הבטחת האתר שלך בידיים בטוחות.

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות:
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח:
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA:
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות:
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק:
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות:
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות:
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ:
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני:
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות:
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.
  כתובתנו:
  נח מוזס 1 ראשון לציון, בית ידיעות אחרונות קומה 0

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן