fbpx

מפעם לפעם אנחנו מקבלים שיחת טלפון עם מתעניין על הקו אשר מנסה להבין מה הכוונה "מנהל אתר במיקור חוץ"? מה בעצם זה אומר והאם זה מה שהוא מחפש.. 

לכן, אנו מניחים שגם לרבים אחרים יש שאלות בנוגע לנושא זה ואנחנו שמחים לכתוב מעט על ההבדל בין מנהל אתרים שכיר ובין מנהל אתרים במיקור חוץ.

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  מנהל אתרים במיקור חוץ

  האתר אינטרנט בתחילת דרכו אך מתחיל להניב הכנסות? אתם מרגישים שאט אט התעסקות באתר האינטרנט הופכת לקשה יותר ויותר מפאת חוסר זמן ויכולת? אתם כנראה בדילמה, מצד אחד זה כבר הופך לגדול עליכם וכבר אין לכם יכולת להתעסק בהכל + באתר. מצד שני, האתר עדיין לא בהכרח מכניס מספיק כסף בכדי להעסיק עובד מקצועי נוסף במשרה מלאה לשם כך.

  בדיוק עבור בעלי עסקים מסוגים אלו נוצרו שירותי מיקור חוץ. לא מעסיקים עובד שכיר אך במקביל גם לא קורעים את הכיס על החזקת עובד על כל זכויותיו הסוציאליים ובעצם ניתן לשמור על יחס עלות/תועלת הגיוניים לטווח בינוני עד ארוך.

  מה זה בדיוק מנהל אתר במיקור חוץ?

  מנהל אתר במיקור חוץ הנו עובד מקצועי אשר מוצמד אליכם כעובד המוכן לקבל כל הנחיה (כמו עובד מן המניין) אך בפועל אינו עובד חברה אלא עובד חיצוני.

  מנהל אתר במיקור חוץ משרת לרוב מספר לקוחות בו זמנית וכולם רואים בו עובד כשלהם. תפקידו של מנהל האתר לעשות כל מה שיתבקש בתווך של השירות המקצועי ובמידיות כאילו היה עובד שלכם היושב וממתין להנחיות.

  עובד זה אמנם מעניק שירות למספר לקוחות אך הידע המקצועי והגיבוי הטכני לו הוא זוכה מאפשר לו להעניק ללקוחות ערך כמעט זהה לעובד שכיר במשרה מלאה. כך, כל בעיה שדורשת התערבות של איש שיווק ואו התערבות של מתכנת, מנוהלת על ידו אך נעשית על ידי צוות התמיכה בחברת ניהול אתרים. כמו כן, כאשר עובד במיקור חוץ יוצא לחופשה או נדרש ליום מחלה, תמיד יש מנהלי אתרים שיכנסו לנעליו וימשיכו את השירות כרגיל עד לחזרתו.

  האם מנהל אתר במיקור חוץ זה רעיון טוב?

  בדרך כלל כן. מרבית העסקים לא נדרשים לעובד במשרה מלאה או אפילו חצי משרה. גם כאשר יש צורך במנהל אתר בהיקף גדול יותר, לפעמים אין מי שינהל אותו וידאג שיעשה את העבודה כנדרש.

  ישנם מקרים בהם אנו כחברת ניהול אתרים נשכרים להצמיד מנהל אתר במיקור חוץ שיתגבר וילווה את מנהל האתר הקיים ויבטיח שהעבודה נעשית כמו שצריך.

  לכן, אלא אם אתם ממש מעסיקים את מנהל האתר בעבודות נוספות כדוגמת בק אופיס, ניהול מחסן, תפעול שילוח ועוד שלל תפקידים נוספים הקשורים לאתר, הרי שעדיף לשכור מנהל אתר חיצוני על פני החזקת עובד נוסף על כל התנאים הסוציאליים שמגיעים לו על פי חוק!

  מידע אודות תנאי שירות לתוכן זה

  אזורי פעילות:
  ישראל, מחוז מרכז, מחוז דרום, מחוז צפון, מחוז ירושלים והסביבה
  שעות פעילות שירותי ניהול שיווק ופיתוח:
  ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00
  שעות פעילות תחזוקה / שירותי SLA:
  24/7 - זמינות כל יום, כל השנה בהתאם להסכם השירות
  זמינות להספקת השירות:
  זמינות לשירות מידית
  שפות בהן השירות מוענק:
  עברית, אנגלית
  ניסיון בהענקת השירות:
  משנת 2008, מעל 15 שנה
  מספר טלפון להזמנת השירות:
  073-3745552
  לצ'אט עם נציג דרך וואטסאפ:
  Whatsapp - 055-9381228
  הזמנת שירות באמצעות דואר אלקטרוני:
  [email protected]
  מינימום התחייבות לקוח לשירות:
  אין התחייבות מצד לקוח. שירותי ניהול הנם חודש בחודשו.
  כתובתנו:
  נח מוזס 1 ראשון לציון, בית ידיעות אחרונות קומה 0

  מידע אודות שיוך התוכן לשירות

  מוצע כחלק מהשירותים הבאים:
  שירותי ניהול אתרים
  למי מתאים השירות:
  ארגונים ועמותות
  גופים ממשלתיים ורשויות
  עסקים בינוניים
  עסקים גדולים
  עסקים קטנים

  התייעץ איתנו חינם!
  1
  צריך עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך היום?
  לחצ/י להתייעצות חינם! דילוג לתוכן