תיקון אתר אינטרנט

תיקון אתר אינטרנט בפלטפורמות קוד פתוח – זו המומחיות שלנו!

יש לכם אתר אינטרנט שצריך תיקון או תחזוקה דחופה? במידה ויש לכם מעט מזל, האתר נבנה על בסיס מערכת קוד פתוח. מערכת קוד פתוח הנה מערכת לשימוש חופשי אשר מאפשרת לכם להכניס כל מפתח או מעצב כדי לשנות חלקים בנראות או בחוויית השימוש באתר מבלי תלות בחברת הפיתוח שבנתה את האתר.

כדי לבדוק האם אנו יכולים לתקן עבורכם את האתר, עליכם לבדוק בראש ובראשונה, באיזו מערכת אתם משתמשים,


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  איתור מערכת ניהול:

  כדי לבדוק האם ניתן לעזור לכם, עליכם לבדוק בראש ובראשונה האם מערכת הניהול של האתר שלכם מופיעה ברשימה הבאה:

  ייתכן והאתר שלכם בנוי על מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח מבוסס FrameWork כדוגמת Codeigniter, במקרים אלו, לא בטוח שתמצאו את שם המערכת ברשימה. אך אנו עדיין נוכל להעניק לכם את הסיוע הנדרש מאחר ויש לנו היכרות מוקדמת עם הקוד המדובר או שביכולתנו ללמוד אותו הישר מן המקורות.

  עכשיו שזיהיתם את המערכת שלכם, ביכולתכם לפנות אלינו לקבלת שירות בתחום הרצוי, אבל מה בדיוק אנו עושים? איך נראה תהליך תיקון של אתר בקוד פתוח? להלן הסבר קצר:

  תיקון אתר אינטרנט בפלטפורמות קוד פתוח

  כאשר אנו ניגשים לתקן אתר אינטרנט בקוד סגור, עלינו ללמוד את המערכת כולה ולהתמודד עם מגוון רחב של הגבלות. לעומת זאת, כאשר אנו ניגשים לתקן אתר מבוסס קוד פתוח, אנו יכולים לגעת בכל חלק וחלק במערכת ואף להיעזר בפורומים ואנשי מקצוע אחרים בכדי לאתר את הבעיה.

  כלומר, בבואנו לתקן אתר מבוסס קוד פתוח, אנו לעולם לא מתחילים מנקודת האפס אלא מתחילים הישר מנקודה גבוהה ביותר. למה? מאחר והבעיה שעלינו לתקן איננה רק שלנו ומישהו שאל בפורום כלשהו ברשת את השאלה אותה אנו מחפשים לענות. או במילים אחרות, "למה להמציא את הגלגל – אם מישהו כבר המציא אותו"!

  לאחר הקדמה זו, בואו ניגש לתכלס:

  שלבי תיקון אתר אינטרנט

  1. הגדרת התיקון הנדרש.
  2. זיהוי מקור הבעיה שנדרשת לתיקון.
  3. בירור דרכי התיקון האפשריים.
  4. הטמעת הקוד המתוקן באתר.
  5. אימות שהתיקון הושלם.

  בשלב ראשון, יש צורך בהגדרה מדויקת לטיב התיקון שנדרש. לאחר שברור לנו מה התיקון הנדרש, ביכולתנו לעבור תהליך מדורג של סינון רכיבים ואיתור התקלה. עם מציאתה, ניתן לבדוק מול מאגרים שונים ברשת מה הפתרונות לה ולהטמיעם באתר לשם השלמת התיקון. – כדי לבצע תהליך פשוט זה יש צורך בידע טכני מקדים ומומלץ לא לנסות זאת עצמאית.

  לסיכום,

  יש לכם אתר הדרוש תיקון, יש לכם אתר מבוסס קוד פתוח, אנחנו מתמחים בתיקונים מסוגים אלו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לתיקונים הנדרשים לכם ונשמח לעמוד לרשותכם עד לתיקון הבעיה לשביעות רצונכם!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *