שירותי ניהול דף עסקי בטיקטוק

רוב הסיכויים שאתם לא מתרשמים יותר מידי מטיקטוק, רשת חברתית צעירה ובועטת מצד אחד אך מצד שני אין שם תוכן של ממש. ולמרות האמור, הקהל שלכם שם. גם אם הוא פסיבי ואינו מייצר תוכן משל עצמו, הקהל שלכם שם ולכן גם אתם חייבים להראות נוכחות ולנצל את הבמה!

ניהול דף עסקי בטיקטוק דורש מידה רבה של שיתוף פעולה עם הלקוח. בטיקטוק עלינו לייצר ערך מסוג מדיה. כלומר, עלינו להפיק סרטונים של ממש אשר יציגו את העסק שלנו ואו את המוצר שלנו באור הנכון כדי שהלקוח יתעכבו לצפות ושנוכל למכור להם.

אבל, מנהל רשתות חברתיות מקצועי ידע לקחת את אותן הסרטונים ולהפוך אותם לויראלים הרבה יותר באמצעים אורגניים ובאמצעים ממומנים שהרשת החברתית מעניקה לנו.

קרא עוד

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  מה נכלל בשירותי ניהול לדף טיקטוק

  לרבים יש משתמש בטיקטוק. אבל למרות שמדובר בפלטפורמה הצומחת ביותר בעולם. בעלי עסקים רבים מתכחשים לקיומה. אבל אי ניהול דף בפלטפורמה פוגעת ביכולת של העסק שלכם לצמוח ולכן אתם חייבים להיות גם שם.

  עבור קהלים צעירים, נוכחות בטיקטוק הנה חובה. אנחנו לוקחים אחריות על הדף העסקי שלכם, אנחנו דואגים לפרסם תכנים מתאימים כמו גם לקדם פוסטים שבעלי סיכוי להיות ויראלים. אנחנו נדאג לכם בדיוק במקומות בהם אינכם רוצים להיות!

  כמה עולה?

  01

  ניהול התוכן בערוץ הטיקטוק 

  ניהול הפרסומים בדף העסקי שלכם

  02

  ניהול קמפיינים בטיקטוק

  ניהול מכלול השיווק ברשת החברתית

  03

  ניהול ושירות ללקוחות

  מענה אנושי וזמין ללקוחות קיימים

  עלויות וסיכום

  עלות ניהול דפים עסקיים ברשתות החברתיות נקבע בהתאמה לגודל הדפים העסקיים ומידת הפעילות בהם. כך לדוגמה, ישנם עמודים עסקיים שנועדו לשם נוכחות בלבד ואין בהם פעילות רבה ולכן מחיר השירות יהיה נמוך למדי ואילו יהיו עמודים של גופים גדולים אשר דורשים מענה אנושי מסביב לשעון לפניות לקוחות (שירות לקוחות) במקביל לניהול השוטף של תכני העמוד ופרסומים שונים והעלויות כבר מזנקות.

  מחיר ניהול דף טיקטוק עסקי ואו דף אינסטגרם עסקי נקבע בהתאמה אישית ללקוח ובהתאמה לדרישותיו. כדי לתמחר עלויות אלו, נותן השירותים נדרש להעריך את שעות העבודה שיידרשו מידי חודש ועל סמך הערכה זו להציע מחיר אטרקטיבי ללקוח.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!