שירותי ניהול רשתות חברתיות

זוכרים את הימים בהם עסק נדרש להופיע בספר טלפונים בלבד בכדי להתקיים? ובכן, ימים אלו מאחורינו. כיום, כל העסקים חייבים להחזיק בנוכחות משמעותית ברחבי האינטרנט ומלבד האתר אינטרנט, עליהם להחזיק בעמודים עסקיים במגוון רשתות חברתיות.

ניהול רשתות חברתיות יכול לכלול החזקה של נוכחות במרשתת בכדי להעניק שירות לקוחות ואו לאפשר תיוג של העסק בידי אחרים ואו לשמש כמנוע צמיחה עיקרי לעסק על ידי שימוש בכלי שיווק שונים המאפשרים חשיפה נרחבת לקהלי יעד מדויקים עבור העסק.

ניהול הדפים העסקיים של העסק ברשתות החברתיות מבטיחה שקהל הלקוחות הרלוונטי ייחשף למותג וידע לחפש אתכם בעת הצורך. מעבר לכך, ניהול מקצועי של הרשתות החברתיות של החברה תבטיח גם שביעות רצון גבוהה יותר מצד הלקוחות הקיימים.

קרא עוד

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  מה נכלל בשירות ניהול רשתות חברתיות

  לעסקים רבים יש עמודים עסקיים ברשתות החברתיות. אך במקרים רבים, בהיעדר ניהול מקצועי של עמודים אלו ישנם לא מעט מצבים בהם אנו מאבדים לקוחות פוטנציאליים שנכנסו לברר עוד אודות העסק ונתקלים במחסור במידע משכנע שיעזור להם לקבל החלטות.

  הנוכחות ברשתות החברתיות הנם המדד הטוב ביותר בעבור קהלי יעד צעירים לכדאיות ההתקשרות עם בית העסק. צעירים רבים בודקים את הביקורות, את הנראות שלכם, את מידת הזמינות שלכם ללקוחות ועוד – פעילות ערה ברשתות חברתיות מבטיחה גידול ברווחים.

  כמה עולה?

  01

  ניהול התוכן בעמודים העסקיים

  ניהול פוסטים ומידע בעמודים עסקיים

  02

  ניהול שיווק ברשתות החברתיות

  ניהול מכלול השיווק ברשתות החברתיות

  03

  ניהול ושירות ללקוחות

  מענה אנושי וזמין ללקוחות קיימים

  עלויות וסיכום

  עלות ניהול דפים עסקיים ברשתות החברתיות נקבע בהתאמה לגודל הדפים העסקיים ומידת הפעילות בהם. כך לדוגמה, ישנם עמודים עסקיים שנועדו לשם נוכחות בלבד ואין בהם פעילות רבה ולכן מחיר השירות יהיה נמוך למדי ואילו יהיו עמודים של גופים גדולים אשר דורשים מענה אנושי מסביב לשעון לפניות לקוחות (שירות לקוחות) במקביל לניהול השוטף של תכני העמוד ופרסומים שונים והעלויות כבר מזנקות.

  מחיר ניהול דף פייסבוק עסקי ואו דף אינסטגרם עסקי נקבע בהתאמה אישית ללקוח ובהתאמה לדרישותיו. כדי לתמחר עלויות אלו, נותן השירותים נדרש להעריך את שעות העבודה שיידרשו מידי חודש ועל סמך הערכה זו להציע מחיר אטרקטיבי ללקוח.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!