ניהול נוכחות ברשת לאתרי קהילה

הקהילה שלכם סגורה ולכן רק מעטים יודעים עליה? זהו מצב כמעט סביר בשוק בו אנו נמצאים. הדרך הטובה ביותר להביא לידי גידול בפעילות קהילה סגורה הנה על ידי שיפור הנוכחות שלה ברחבי הרשת, אנו מחפשים ועושים שיתופי פעולה עם גורמים שונים בכדי להניע עוד ועוד משתמשים להצטרפות לקהילה.

מועדוני לקוחות, אתרי היכרויות, אתרי פורומים וצ’אטים הרוצים להתרחב ולגדול חייבים להשקיע לא מעט בשיווק ופרסום אך לא פחות חשוב מכך בשיפור התדמית שלהם וזאת על ידי נראות גדלה והולכת במדיות השונות ובקבלת המלצות במקומות הנחשבים ביותר.

השירות שלנו מסייע לכם להשיג יעדים אלו ובהחלט צפוי לעזור לכם בפעילות השיווקית השוטפת..


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול נוכחות ברשת

הקהילה שלכם מתרוקנת? הקהילה שלכם אינה צומחת מספיק מהר? ובכן, יש כלים שונים להאיץ את הפעילות הנ”ל. אך, אף אחד לא ירצה להצטרף לקהילה ריקה ומרוחקת לכן חשוב מאוד לשפר את הנראות של הקהילה ולשפר את הנוכחות שלה ברשת.

בעזרת שירות שיפור הנוכחות שלנו, אנו יכולים להתחיל לפעול יחד אתכם על שיפור הנוכחות ובכך להבטיח שיותר ויותר חברי קהילה פוטנציאליים יחשפו אליכם ויצטרפו אף הם לקהילה הצומחת שאתם מציעים ומכך להביא להצלחה גדולה יותר.

מה נכלל בשירות ניהול נוכחות ברשת

 • הקמת עמודים עסקיים

  הקמת עמודי G+, Linkdin, ועוד..

 • הוספת הקהילה באתרים שונים

  הוספת הקהילה באתרי אינטרנט ברשת

 • יצירת שיתופי פעולה

  יצירת שיתופי פעולה עם אתרים נוספים

עלויות וסיכום

כל קהילה חייבת לפעול לשיפור הנוכחות שלה ברשת האינטרנט. השירות שלנו עושה זאת בשבילכם בשני דרכים עיקריות:

 1. שירות חד פעמי של הקמת הנוכחות ברשת.
 2. שירות מתמשך לשמירה על הנוכחות ברשת.

השירותים הללו יבואו לידי ביטוי בעיקר כאשר חבר פוטנציאלי ומדויק מחפש אתכם, הוא אכן מגיע אליכם בקלות ומצטרף לקהילה. בשונה משירותים אחרים, לשירות זה יש השפעה ישירה על התוצאות בקהילה שלכם והמחיר אינו בשמיים ותלוי במידת התחרות ובקהלים שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!