ניהול נוכחות ברשת לאתרי עמותות

העמותה שלכם מוכרת לקהילה מצומצמת של נתמכים ותורמים? זה המצב ברוב הארגונים והעמותות בישראל. הדרך הטובה ביותר להביא לגידול במספר הפניות לעמותה הנה על ידי שיפור הנראות של העמותה באינטרנט. לשם כך, אנו מחפשים לעשות כמה שיותר שיתופי פעולה עם עמותות נוספות ברשת.

ביכולתנו לשפר משמעותית את היקף הפעילות של העמותה ברשת על ידי יצירת שיתופי פעולה עם אתרי אינטרנט של חברות/עמותות אחרות. שיתוף פעולה יכול להוליד חשיפה גבוהה וגידול חד בכניסות לאתר ובתורמים לעמותה.

השירות שלנו מסייע לכם להשיג יעדים אלו ובהחלט צפוי לעזור לכם גם בפעילות השיווקית השוטפת..


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול נוכחות ברשת

  אתם מרגישים שלא מספיק תורמים פוטנציאליים מכירים אתכם? תורמים אומרים לכם שהם לא שמעו עליכם עד לשלב זה? ובכן, זהו סימן ברור שאתם חייבים לשפר את הנראות שלכם באינטרנט על ידי החזקה של כמה שיותר נכסים דיגיטליים מלבד האתר אינטרנט.

  בעזרת שירות שיפור הנוכחות שלנו, אנו יכולים להתחיל לפעול יחד אתכם על שיפור הנוכחות ובכך להבטיח שיותר ויותר תורמים פוטנציאליים יחשפו אליכם וירצו לתרום אף הם לפעילות הצומחת שאתם מציעים ומכך להביא להצלחה גדולה יותר.

  מה נכלל בשירות ניהול נוכחות ברשת

  • הקמת עמודים לעמותה

   הקמת עמודי G+, Linkdin, ועוד..

  • הוספת העמותה באתרים שונים

   הוספת העמותה באתרי אינטרנט ברשת

  • יצירת שיתופי פעולה

   יצירת שיתופי פעולה עם אתרים נוספים

  עלויות וסיכום

  כל עמותה חייבת לפעול לשיפור הנוכחות שלה ברשת האינטרנט. השירות שלנו עושה זאת בשבילכם בשני דרכים עיקריות:

  1. שירות חד פעמי של הקמת הנוכחות ברשת.
  2. שירות מתמשך לשמירה על הנוכחות ברשת.

  השירותים הללו יבואו לידי ביטוי בעיקר כאשר תורם פוטנציאלי ומדויק מחפש אתכם, הוא אכן מגיע אליכם בקלות ומצטרף כתורם פעיל לעמותה. בשונה משירותים אחרים, לשירות זה יש השפעה ישירה על התוצאות של העמותה שלכם והמחיר אינו בשמיים ותלוי במידת התחרות בנישה שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: