ניהול קידום ממומן לאתרי עמותות

ניהול קידום ממומן המבוסס על גוגל גרנטס אינו דומה לכל סוג אחר של קידום ממומן. יש לנו 400,000 ש"ח בשנה לפרסום אפקטיבי וקידום העמותה במנוע החיפוש. אך, לא מדובר במשימה פשוטה מאחר ויש מגבלות חמורות למדי על השימוש בתקציב זה.

ניהול תקציב גוגל גרנטס לעמותות דורש סנכרון גבוהה עם ניהול תוכן האתר ויצירת תוכן תומך לכל קמפיין וקמפיין ויצירה מתמשכת של עוד ועוד קמפיינים מידי שבוע וחודש בכדי שניתן יהיה לנצל את מלוא 10,000$ שאתם זכאים לו מידי חודש (אחרת, המענק הולך לאיבוד)

ניהול קידום ממומן לעמותה על ידי איש מקצוע מנוסה מבטיח ניצול אופטימלי של התקציב שקיבלתם מגוגל אך חשוב מכך מבטיח חשיפה רחבה ומספר רב של פניות ותרומות מידי חודש דרך האתר וחיזוק משמעותי ליכולת הכלכלית של העמותה!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בניהול קידום ממומן לאתרי עמותה

  גם עמותות נלחמות מידי יום על מקומם על מפת העמותות בישראל. אלו החכמות מנצלות כל עזרה שהן יכולות לקבל בכדי להפוך את העמותה לחזקה ויציבה יותר. מאחר ויש עמותות עם מאות פעילים ועשיה ברוכה אך ללא בסיס תמיכה נרחב, ניהול קמפיין ממומן מבוסס גוגל גרנטס הנו חשוב במיוחד!

  עמותות קטנות יכולות למנף את המענק שהם קיבלו מגוגל בכדי להאפיל על עמותות הגדולות ביותר בנראות ולבסוף גם בפעילות בשטח. כלומר, מדובר באחד הכלים החשובים והייחודיים ביותר שעומדים לרשות עמותות אך יש צורך בניהול מקצועי של המענק בכדי להפיק את המירב.

  ניהול השיווק והפרסום הממומן של אתרי עמותות כולל בניית אסטרטגיה, תכנון תקציב ופריסת הכסף על פני מספר אפיקי פרסום שונים. כך, ניתן לרדוף אחרי התורמים הפוטנציאליים בכל רחבי הרשת ואף להכווין אותם לעמודי תרומה ייעודיים לכך.

  מה נכלל בניהול קידום ממומן לאתרי עמותה

  • ניהול קמפיינים בגוגל

   ניהול תקציב גוגל גרנטס לארגונים

  • ניהול קמפיינים בפייסבוק

   זיהוי ופרסום לקהלים שונים בפייסבוק

  • ניהול שיווק בתוכן

   ניהול הופעות באווטבריין וטאבולה

  • ניהול קמפיינים לניווט

   ניהול הופעות בכלי ניווט שונים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול קמפיינים לאתר עמותה יקבעו לרוב על פי התקציב הרצוי ולפי שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול השיווק לאתר של עמותה יקבע לאחר שיחה עם מנהלי העמותה והבנת צורכי העמותה במיידי ובשוטף כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: