ניהול קידום ממומן לאתרי קהילה

ניהול הקידום הממומן של אתרי קהילה ברשת כיום אינה דומה למה שהיה מוכר ומקובל בעבר. כיום, את ההשקעה הכספית על שיווק ופרסום אנו יכולים לרכז בצורה ממוקדת מטרה לקהלים שונים ולחיפושים שונים על ידי שימוש בכלי פרסום של ענקיות האינטרנט.

ההשקעה בפרסום ממומן באתרים שונים וברשתות חברתיות מבטיחה חשיפה הולכת וגדלה והיכרות טובה יותר עם הקהילה שלכם. בצורה זו, הנכם יכולים לגדול ולהשיג חברים חדשים. אך, כדי להצליח בשיווק יש לדעת היכן ואיך לבצע את הפרסום בהתאם לתקציב שעומד לרשותנו.

ניהול קידום ממומן לאתר קהילתי על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ופניה ליותר ויותר חברים חדשים. ניהול שיווק לאתר קהילה על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן יצטרפו לקהילות שלכם.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בניהול קידום ממומן לאתרי קהילה

אתרי קהילה מבוססים על הצטרפויות חדשות כל הזמן של חברים חדשים. אתר קהילה ללא תנועה חיה באופן קבוע צפוי לדעוך ולהיעלם עם זמן ולגרום למות הקהילה ולאחר מכן קשה מאוד לחדש את הפעילות בשנית.

גם אתרי קהילה שאינם בהכרח גדולים מידי חייבים להחזיק תקציב כלשהו לשיווק באינטרנט. כיום, עומדות לרשותנו יכולות שיווק יוצאות דופן באיכותם ועם הניהול הנכון והפניה לקהלים הנכונים כל השקעה חוזרת ועמה רווחים גדלים והולכים.

ניהול השיווק והפרסום הממומן של אתרי קהילה כולל בניית אסטרטגיה, תכנון תקציב ופריסת הכסף על פני מספר אפיקי פרסום שונים. כך, ניתן לרדוף אחרי החברים הפוטנציאליים בכל רחבי הרשת ואף להכווין אותם לקהילה או לקבוצה המתאימה להם.

מה נכלל בניהול קידום ממומן לאתרי קהילה

 • ניהול קמפיינים בגוגל

  ניהול פרסומות בחיפוש ובאתרים

 • ניהול קמפיינים בפייסבוק

  זיהוי ופרסום לקהלים שונים בפייסבוק

 • ניהול שיווק בתוכן

  ניהול הופעות באווטבריין וטאבולה

 • ניהול קמפיינים לניווט

  ניהול הופעות בכלי ניווט שונים

עלויות וסיכום

עלויות ניהול קמפיינים לאתר קהילתי יקבעו לרוב על פי התקציב הרצוי ולפי שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

מחיר ניהול השיווק לאתר קהילה יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צורכי הקהילה כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!