ניהול נוכחות ברשת לאתרים גדולים

בשנים האחרונות, העולם המציאותי מתערבב לו עם העולם הווירטואלי. יותר ויותר לקוחות מסתמכים על האינטרנט לשם מציאת נותני שירותים ואו חנויות ובמצב כזה אין לנו ברירה מלבד שיפור מתמיד של הנוכחות שלנו ברשת.

שירות "שיפור נוכחות ברשת לאתרים גדולים" נעשה כל כולו מחוץ לאתר האינטרנט ומטרתו לדאוג שתיראו מצוין עוד בטרם הלקוחות נכנסים לאתר עצמו. איך אנחנו עושים זאת? על ידי הצגת העסק כבר בתוצאות החיפוש עם טלפון, שעות פעילות, דרכי הגעה וניווט למקום ועוד..

השירות מבטיח שלקוח שמחפש אתכם יוכל להגיע אליכם בקלות ובפשטות ולמצוא אתכם בכל מדיה ובכל אמצעי בו יבחר להשתמש. כיום יותר מתמיד, לנוכחות שלנו יש השפעה מכרעת על המותג ועל החלטת הצרכנים שלנו.

כאשר מדובר באתרים גדולים המשרתים רשתות קמעוניות, אנו יוצרים נוכחות לכל סניף וסניף של הרשת כך שהלקוחות יגיעו לסניף הקרוב לביתם הן בניווט והן בתוצאות החיפוש ומכך שאנו מסייעים להם פעמיים ומבטיחים שביעות רצון גבוהה יותר.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול נוכחות ברשת

  אתם חושבים שכל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נכנסים לאתר? תחשבו בשנית! רבים אינם יודעים איך להגיע או לתקשר אתכם. כדי לשפר זאת, אנו עושים עבורכם את העבודה ודואגים שתיראו מצוין ברשת בכל מקום בו הלקוחות שלכם נמצאים ומחפשים אתכם.

  השירות כולל שיפור הנוכחות בכל המדיות האפשריות וניהולם כך שאתם תוכלו להתמקד בשלכם כאשר אנו דואגים שלא תפספסו אף לקוח פוטנציאלי. זהו שירות שחוסך הרבה זמן ואנרגיה ובמקביל מאפשר גידול מתמיד לבית העסק.

  מה נכלל בשירות ניהול נוכחות ברשת

  • הקמת עמודים עסקיים

   הקמת עמודי G+, Linkdin, ועוד..

  • הוספת העסק במפות ובניווט

   הוספת ניווט לעסק בוויז ובגוגל מפות

  • יצירת שיתופי פעולה

   יצירת שיתופי פעולה עם אתרים נוספים

  עלויות וסיכום

  כל עסק בעידן המודרני חייב לפעול לשיפור הנוכחות שלו ברשת האינטרנט. השירות שלנו עושה זאת בשבילכם בשני דרכים עיקריות:

  1. שירות חד פעמי של הקמת הנוכחות ברשת.
  2. שירות מתמשך לשמירה על הנוכחות ברשת.

  השירותים הללו יבואו לידי ביטוי בעיקר כאשר לקוח מדויק מחפש אתכם ומגיע אליכם בקלות להשלמת עסקה או רכישה. בשונה משירותים אחרים, יש השפעה ישירה לפעילות זו על התוצאות העסקיות שלכם והמחיר אינו בשמיים ותלוי במידת התחרות ובצרכים שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: